Камери відеоспостереження на стадіоні

0
175

Грамотно встановлена система відеоспостереження на об’єкті дозволяє зафіксувати різні протиправні дії, важливу інформацію, яка може стати головним доказом тієї або іншої події. Однією з найбільш актуальних функцій системи відеоспостереження у сучасному світі є можливість провести ідентифікацію осіб людей, які потрапили під об’єктиви камер відеоспостереження. Така інформація заноситься в архів, а при необхідності її можна порівняти з даними з бази даних, де є інформація про осіб, яким, наприклад, не можна знаходиться на певному об’єкті.

Процес проектування системи відеоспостереження трудомісткий і займає досить багато часу. Кожна система відеоспостереження, як правило, включає в себе самі камери відеоспостереження, магістральний і приймальне обладнання. При вирішенні питання необхідної кількості камер відеоспостереження потрібно виходити з індивідуальних характеристик об’єкта. Головне, щоб їх кількість була достатньою для того, щоб можна було контролювати все важливе на об’єкті. Для того, щоб тримати під контролем ситуацію на трибунах, кожна камера відеоспостереження повинна охоплювати територію розміром 50 метрів. Якщо пристрій встановлюється для того, ідентифікувати людей, то слід його використовувати тільки для цього призначення. Для такої задачі підійде спеціальна камера відеоспостереження на поворотному пристрої зі змінним фокусом об’єктива. Така камера буде захоплювати більшу територію.

У тому випадку, якщо метою є ідентифікація всього потоку відвідувачів, то, як правило, камеру відеоспостереження встановлюють біля воріт, через які проходить кожна людина. Побудова системи відеоспостереження має безліч етапів і нюансів, але найголовніше полягає в тому, що відеокамери повинні бути встановлені в тих місцях, де вони можуть зафіксувати якомога більше інформації. Це необхідно для того, щоб при необхідності відеозапис могла надати всю потрібну інформацію. Камеру відеоспостереження слід встановлювати на максимально близькій відстані, щоб виключити спотворення. Оператори, які постійно спостерігають за всім, що відбувається також повинні отримувати якісне зображення, щоб була можливість розбірливо бачити відбуваються дії.