Камери відеоспостереження з датчиком руху

0
176

Камери відеоспостереження можна впевнено назвати найпоширенішим інструментом забезпечення безпеки на різних об’єктах. Існує величезний вибір пристроїв, придатних для ведення спостереження при самих різних умовах. На багатьох об’єктах відеоспостереження ведеться в цілодобовому режимі. Головна проблема таких відеосистемах — це обсяг, отриманої з камер відеоспостереження, інформації та її зберігання на знімних носіях. Для того, щоб заощадити кошти на роботі таких систем може бути вибраний один з варіантів: відеозапис інформації в хорошій якості, але невеликий проміжок часу; тривала запис в поганій якості. Оптимальним варіантом вирішення такої проблеми буде використання камери відеоспостереження з датчиком руху.

Завдяки вбудованому датчику камери відеоспостереження починають вести запис тільки в момент якоїсь події, зафіксованого пристроєм. Таким чином відеокамера починає знімати тільки тоді, коли рух відбувається в рамках огляду об’єктива. Після того, як рух виходить за ці рамки, камера знову перестає вести запис, а почне тоді, коли знову буде якась активність. Це і є основною відмінністю відеокамер з вбудованим датчиком руху від звичайних пристроїв. Такий принцип роботи дозволяє вести запис тільки необхідних моментів у гарному якості, а, відповідно, економити місце на носії.

Основні переваги таких камер відеоспостереження наступні:

  • відеозапис ведеться тільки певних моментів, де відбувалися якісь дії, що істотно економить місце, а також час при пошуку потрібного події;
  • здійснення відеозапису у гарному якості, а запис всіх непотрібних даних виключена;
  • існують пристрої з вбудованим акумулятором, що забезпечує автономну роботу камери відеоспостереження;
  • якщо використовується камера, оснащена картою пам’яті, то система відеоспостереження може функціонувати без окремого сервера для зберігання інформації.

При веденні відеоспостереження за допомогою пристроїв з вбудованим датчиком можуть виникнути деякі проблеми:

  • у зв’язку з тим, що камера починає відеозапис тільки після потрапляння руху в кадр, зловмисники можуть пошкодити пристрій дистанційно;
  • якщо неправильно вибрати рівень чутливості сенсора, то відеокамера буде помилково спрацьовувати, наприклад, на яке з’явилося в кадрі тварина.