Камери високого дозволу для відеоспостереження

0
219

Використання технологій HD, Full HD несе за собою очевидні переваги. Зображення, отримане з такого обладнання, має якість високого рівня. Спочатку з’явилися камери відеоспостереження високого дозволу, а потім і відповідні цим стандартам приймально-реєструючі пристрої, допоміжне обладнання.

Розробниками та виробниками аналогового обладнання був розроблений HD-SDI – інтерфейс для передачі сигналу високої чіткості. Такий стандарт передбачає можливість передачі відео з роздільною здатністю 720p, 1080p а це 1920х1080 пікселів, тобто зображення транслюється з роздільною здатністю Full HD. Така якість зображення значно вище, ніж у звичайних аналогових камер. Таке зображення можна одержати тільки за допомогою ip відеокамер, які будуть мати дозвіл 2Мп і більше. Ще однією перевагою є те, що зображення при передачі не стискається, а це дає можливість спостерігати картинку без запізнення.

Камери відеоспостереження з високою роздільною здатністю мають безліч сфер застосування. Найчастіше таке обладнання використовують там, де потрібно отримати чітке, деталізоване зображення, наприклад, деталі зовнішності людини, номери машин, дані документів. Це необхідно для того, щоб у разі виникнення непередбаченої ситуації, можна було збільшити зображення з камер у гарному якості і провести розслідування. Досить часто таке обладнання встановлюють у банках, у великих торгових і бізнес-центрах, аеропортах, залізничних вокзалах, промислових підприємствах та інших установах. Камери високого дозволу для відеоспостереження

Одна камера з високим дозволом може замінити кілька звичайних. Такі пристрої мають великі кути огляду, розширення динамічного діапазону освітленості, наявності функцій автоматичного перемикання «день/ніч», розпізнавання осіб. Такі камери відеоспостереження повинні бути підключені до відповідного приймально-реєструвального обладнання: відеореєстратора, ПК зі спеціалізованими HDD для здійснення в постійному режимі запису, зберігання, можливості швидкого перегляду архіву подій. Камери відеоспостереження з високим дозволом дозволяють створити надійну, високоякісну систему відеоспостереження.