Камери вуличного відеоспостереження

0
178

Системи відеоспостереження використовують для забезпечення безпеки в самих різних умовах. Ніякі зовнішні фактори не повинні стати перешкодою при роботі відеообладнання. Тому камери зовнішнього відеоспостереження повинні володіти такими характеристиками, які дозволять здійснювати контроль за об’єктом, незалежно від зовнішніх факторів.

Характерною рисою вуличних камер відеоспостереження від звичайних є те, що їх внутрішня частина ретельно оберігається від впливу несприятливих погодних умов захисним корпусом. Зовнішні камери в будь-який час року беруть на себе всі удари природи. Обладнання піддається впливу на нього дощу, снігу, вітру, а також бруду і піску. Не варто забувати і про перепаді температур. Всі ці чинники зовсім не позитивно впливають на роботу камери, передачу картинки, але герметичний корпус вуличних камер забезпечує надійний захист всіх внутрішніх мікросхем обладнання. Також для зовнішніх камер в зимовий час використовують такі пристосування, як додатковий козирок. Він захищає камеру від попадання на неї опадів і, як наслідок, виключає утворення на корпусі бурульок, які можуть з’явитися з-за конденсату. Освіта бурульки може принести додаткові незручності. Камера почне концентруватися саме на бурульку. Тому, щоб цього уникнути, варто потурбуватися про заходи захисту заздалегідь.

При встановленні зовнішніх камер відеоспостереження також звертають увагу на кут огляду. Від цього залежить тип отриманого зображення (панорамне, портретне, середньо-наближений).Тип зображення визначається в залежності від фокусної відстані об’єктива, що позначається на чіткості зображення предметів на різній відстані.

Зовнішні системи відеоспостереження працюють в різних умовах освітленості. Тому відсутність світла не повинно бути перешкодою в процесі моніторингу. У таких ситуаціях використовують камери з автоматичним переходом в режим чорно-білої зйомки і включенням ІК підсвічування. Такі характеристики обладнання дозволяють отримувати чітку картинку навіть в умовах повної темряви. Також для забезпечення безпеки самого устаткування нерідко використовують антивандальні камери при побудова вуличних систем відеоспостереження. Необхідно ретельно розглянути всі критерії вибору вуличних камер, для того, щоб, загалом, вся система надійно прослужила тривалий час.