Камери з локальним зберіганням даних: плюси і мінуси

0
171

Сучасні технології у сфері відеоспостереження роблять можливим створення системи відеоспостереження, яка буде ефективно виконувати всі свої функції навіть без великої кількості устаткування у своєму складі. Мова йде про відеокамери, які здатні підтримувати локальне зберігання відеозаписів. Такі камери ще називають інтегрованими.

Локальне зберігання інформації, отриманої з камер відеоспостереження, має як свої плюси, так і мінуси. На думку фахівців, використання камер з локальним зберіганням інформації має наступні переваги:

  • По-перше, не обов’язково використовувати на об’єкті мережа з високою пропускною здатністю. Для того, щоб відбулася передача відеопотоку на відеореєстратор, потрібна достатня ширина каналу передачі.
  • При збої в роботі мережі інтернет можлива втрата даних, які в цей момент будуть надходити з відеокамер. При локальному зберіганні відеозаписів цієї проблеми можна уникнути.
  • Якщо є необхідність у побудові системи відеоспостереження з обмеженим бюджетом, то це один з можливих варіантів, так як немає необхідності в додаткових витратах на купівлю обладнання для зберігання даних.
  • Можливе спільне використання та локального зберігання даних і цифрових відеореєстраторів, що дозволяє виключити будь-яку втрату інформації.

Такий варіант зберігання даних має і певні недоліки. Основними з них можна назвати наступні:

  • зростають витрати на зберігання інформації. Якщо порівняти ціни на картки пам’яті, необхідні для зберігання архіву, і жорсткі диски, то очевидно, що придбання жорсткого диска понесе за собою менші витрати.
  • крадіжка архіву відеозаписів на карті пам’яті. Якщо зловмисник отримав доступ до камери, то автоматично у нього в руках опиниться весь архів з даними.
  • надійність архіву. Використання карти пам’яті в якості способу зберігання інформації має ризик псування даних за рахунок того, що камера відеоспостереження піддається впливу несприятливих навколишніх чинників (перепади температури, вологість і ін).
  • обмеження в обсязі інформації. При виборі цього варіанту зберігання інформації необхідно враховувати вимоги до системи відеоспостереження. Наприклад, якщо буде проводитися запис зображення високої якості, обсягу карти пам’яті вистачить на досить маленький проміжок часу.

Важко сказати, що таке обладнання має величезний попит на ринку відеоспостереження. Як правило, користувачі вибирають такі пристрої щоб створити невелику систему відеоспостереження або вирішити проблему з поганим інтернет з’єднанням.