Кольорові квадратори

0
239

Одним з досить важливих елементів системи відеоспостереження, не рахуючи відеокамери, відеореєстратори і інші пристрої, є квадратори. Квадратор являють собою пристрій, який дозволяє здійснювати перегляд картинок з декількох камер відеоспостереження з допомогою одного екрану.
Найчастіше квадратори поділяють екран монітора на чотири частини. У кожній області монітора можна бачити зображення, отримане з підключеною відеокамери в режимі реального часу. Отже, квадратор в системі відеоспостереження використовується для ефективного ведення моніторингу. Розділений на кілька частин екран, дозволяє вести спостереження одночасно за декількома територіями на об’єкті. При використанні квадратора немає необхідності в придбанні монітора під певну камеру відеоспостереження.

Квадратори можуть бути кольоровими і чорно-білими. Різниця у вартості такого обладнання не дуже велика, тому більшою популярністю користуються кольорові пристрої. Кольорові квадратори використовуються спільно з кольоровими камерами відеоспостереження. На моніторі користувач бачить кольорову картинку, отриману з камер відеоспостереження.

У великих системах відеоспостереження, де на об’єкті встановлено велику кількість відеокамер, використовується кілька квадраторів для ведення моніторингу. Подібна будова системи відеоспостереження характерно для торгових центрів, банків, офісів та інших об’єктів. Деякі кольорові квадратори мають додаткові функції, які роблять таке обладнання ще більш зручним у використанні. Наприклад, квадратор може бути оснащений вбудованим відеореєстратором, за допомогою якого можна вести запис інформації, отриманої з камер відеоспостереження. Такі додаткові можливості дають такого обладнання безліч переваг в порівнянні із звичайними квадраторами.