Критерії вибору місця для монтажу камер відеоспостереження

0
78

Одним з найбільш ефективних інструментів забезпечення безпеки на об’єкті є камери відеоспостереження. Встановлена система відеоспостереження здатна не тільки зафіксувати будь-яке правопорушення, але, наприклад, при своєчасному реагуванні на виниклу ситуацію можна уникнути виникнення серйозних наслідків. Багато правопорушники в страху, що вони будуть зняті камерами відеоспостереження, відеозапис з яких буде незаперечним доказом злочину, просто відмовляються від своїх протиправних дій.

Камера відеоспостереження, встановлені таким чином, щоб привертати увагу оточуючих, діють як відштовхуючий або відлякуючий інструмент. Якщо мета встановлення камер відеоспостереження зафіксувати яку-небудь подію, але при цьому самі пристрої повинні залишитися непоміченими, то в цих випадках встановлюють системи прихованого відеоспостереження. Не варто забувати про те, що для законного використання прихованих камер відеоспостереження необхідно письмове згоду співробітників організації на ведення зйомки, а для попередження клієнтів на об’єкті встановлюються таблички з інформацією про ведення відеоспостереження.

Приховане відеоспостереження часто встановлюють для контролю за касовою зоною. Це дозволяє не тільки контролювати, наприклад, покупців, але і самого касира. Відеозапис дозволить зіставити дані, отримані з касового апарату і зафіксовані камерами відеоспостереження. Крім цього, на складських приміщеннях також часто зустрічаються крадіжки. Подібні злочини можуть зробити не тільки сторонні особи, але і самі співробітники. Для того, щоб ніхто з присутніх не знав, де саме розташована камера, встановлюють приховані пристрою. Це дозволяє максимально підвищити рівень безпеки та розкриття злочинів. Часто до прихованого відеоспостереження вдаються в офісах. За допомогою камер можна проконтролювати наскільки ефективно співробітники виконують свою трудову діяльність і виявити нероб. І останнє, прихована камера відеоспостереження, встановлена на рівні людських очей на вході в будівлю, зафіксує відвідувача-правопорушника, навіть, якщо, здійснюючи правопорушення, він приховає своє обличчя.