Lg розробила дуже міцне і гнучке захисне покриття для складних смартфонів

0
10

Однією з головних проблем складаються смартфонів є дисплей, що вимагає належного захисту за допомогою надтонкого і гнучкого скла. Компанія lg chem, що спеціалізується в області розробки нових it матеріалів, оголосила про створення надтонкого покриття для гнучких дисплеїв, що володіє міцністю і твердістю скла і гнучкістю пластика. Новий матеріал, що отримав назву real folding window, запобігає утворенню тріщин і складок по лінії згину дисплея.

Захисне скло, створене з використанням технології real folding window, призначається для високотехнологічних пристроїв, в тому числі смартфонів, планшетів і ноутбуків. На відміну від використовуваних зараз захисних плівок з поліаміду і загартованого скла нова технологія покриття lg значно збільшує гнучкість і практично повністю вирішує головну проблему складних смартфонів — утворення складки по лінії вигину.

Для виготовлення скла real folding window прозору поліетиленову плівку з обох сторін покривають новим матеріалом товщиною кілька мікронів. В результаті значно зростає як механічна, так і термічна стійкість покриття. Завдяки підвищенню гнучкості захисна плівка витримує до 200 000 циклів згинання-розгинання без руйнування і утворення складок.

В даний час для надтонких екранів в lg chem розробляють методику нанесення одного шару покриття real folding window без використання поліетиленової плівки. Ще однією безперечною перевагою нового покриття перед сучасними захисними плівками є однакова стійкість до згинання екрану як назовні, так і всередину.

Компанія вже отримала кілька пропозицій від партнерів і планує почати впровадження технології у виробництво вже в 2022 році, а перші комерційні вироби з технологією real folding window вийдуть на ринок в 2023 році.