Малогабаритні камери відеоспостереження і їх переваги

0
117

Серед величезної кількості відеообладнання ми можемо зустріти камери відеоспостереження з різними технічними характеристиками. Крім того, пристрої можуть значно відрізнятися розмірами. В даний час широко користуються попитом не тільки стандартні камери відеоспостереження, але й мініатюрні пристрої, які не мають значних відмінностей в технічних характеристиках, але вимагають особливого підходу до встановлення.

Як правило, системи відеоспостереження на об’єктах, що будуються з використанням стандартних камер, які, зрозуміло, не можна назвати мініатюрними і їх наявність видно неозброєним оком. Установка стандартного устаткування забезпечує системі відеоспостереження більш широкі функціональні можливості. Також, як відомо, візуальне виявлення камери відеоспостереження має психологічний вплив на людину, що може запобігти яке-небудь правопорушення. Сучасні пристрої для відеоспостереження мають досить естетичний дизайн і можуть бути використані у різному інтер’єрі.

Однак, в деяких випадках можуть виникнути деякі проблеми з установкою відеообладнання:

 • Замовник не бажає виставляти на показ камери відеоспостереження. Звичайно ж, в рамках законодавства.
 • Інтер’єр приміщення не дозволяє встановити додаткові предмети, як камери відеоспостереження.
 • Для побудови маленької системи відеоспостереження, яка буде складатися всього з однієї камери відеоспостереження, недоцільно використовувати великогабаритну дорогу техніку.

Малогабаритні камери відеоспостереження і їх перевагиУ таких ситуаціях оптимальним варіантом для ведення спостереження буде використання малогабаритних камер відеоспостереження, які займають досить мало місця і витрачають досить мало електроенергії.

Типовим прикладом такого обладнання є ip-камери відеоспостереження, які передають зображення в цифровому форматі. Основними відмінностями такого обладнання можна назвати:

 • Компактний розмір. Малогабаритні камери відеоспостереження вимагають для установки невеликий простір. Процес установки не трудомісткий і займає мало часу. Для установки пристроїв можуть бути використані різні кріплення.
 • Легкий спосіб підключення пристроїв, що не вимагає спеціальних технічних навичок.
 • Користувач має можливість віддаленого доступу до камер відеоспостереження з допомогою інтернету.
 • Застосування стандартних форматів відеозапису. Такі формати може підтримувати будь-яке обладнання.
 • Для передачі відеоданих можна використовувати WI-fi з’єднання. Це виключить необхідність використання кабелю, а тим більше можуть бути місця, де прокласти кабельні з’єднання просто неможливо.

Якщо вибір був зроблений на користь подібного обладнання, то варто врахувати деякі моменти:

 • Необхідно забезпечити високий рівень безпеки, щоб дані не потрапили в руки зловмисників. Наприклад, використання хмарного сервісу дозволяє надійно захистити всю інформацію, яка зберігається в хмарному сховищі.
 • Спочатку вартість IP камер відеоспостереження перевищує вартість аналогового обладнання, але варто розглядати загальну вартість системи відеоспостереження з урахуванням всіх технічних особливостей.
 • Будь-яке устаткування, використовуване для відеоспостереження, потребує регулярного обслуговування.

Звичайно ж, завжди враховуються індивідуальні потреби кожного замовника, ретельно вивчаються параметри об’єкта, а на підставі проведеного аналізу вже відбувається підбір і установка необхідних пристроїв.