Мережеві камери — прості і гнучкі технології

0
195

Системи відеоспостереження стали незамінним інструментом забезпечення безпеки будь-яких об’єктів. Раніше відеосистеми будувалися за допомогою аналогового обладнання, але в даний час все частіше їх вибір падає на користь ip пристроїв. IP-системи відеоспостереження є більш досконалими і багатофункціональними у порівнянні з аналоговими.

Якщо у Вас виникла необхідність підвищити безпеку свого житла або офісу, то може бути два способи: встановлення аналогового або ip відеоспостереження. Відразу виникає питання, яку систему вибрати? Якщо мова йде про об’єкт невеликого розміру, то може бути використана і аналогова відеосистема, її буде достатньо для контролю за невеликою територією.

Широкі функціональні можливості мережевих систем відеоспостереження здатні істотно підвищити ефективність охоронного комплексу об’єкта. Картинка, отримана з камер відеоспостереження, доступна користувачеві в режимі онлайн абсолютно в будь-якому місці. Пристрій, з якого буде вестися спостереження може бути абсолютно будь-яким, головне — це наявність виходу в інтернет. Наприклад, керівник, перебуваючи у відпустці, може в будь-який момент подивитися, чим займаються його підлеглі в робочий час.

Головними перевагами мережевих систем відеоспостереження є:

  • можливість вести моніторинг віддалено, без прив’язки до об’єкта;
  • висока масштабованість і гнучкість у використанні;
  • легкість монтажу і налаштування, зручність у використанні.

Для економії часу на підбір обладнання можуть бути використані готові комплекти відеоспостереження. Вони також бувають різні, обладнання, що входить до складу залежить від призначення комплекту. Відеозапис отриманих даних ведеться на жорсткий диск або SSD-диск. Також може бути використана така сучасна технологія, як хмарний сервіс відеоспостереження. В цьому випадку всі дані зберігаються в хмарному сховищі, доступ до якого можливий віддалено з будь-якої точки світу.