Microsoft не рекомендує встановлювати windows 11 на процесори amd ryzen до 19 жовтня

0
10

Буквально днями пройшли чутки про те, що процесори amd серйозно страждають від різних проблем в windows 11. Вони проявляються, перш за все, в зниженні продуктивності процесорів.

Зокрема, thg.ru вже повідомляв , що amd офіційно оголосила про найбільш явне зниження продуктивності в іграх. Погіршення пов’язані, перш за все, із зростанням затримок при доступі до кешу l3, які в три рази перевершують типові значення.

З чуток, проблеми не обмежуються лише затримками. Повідомляється також про проблеми з плануванням обробки потоків на деяких багатокристальних процесорах ryzen.

У відповідь на виник шквал повідомлень microsoft обіцяла розібратися з проблемами. Повідомлялося також, що компанія планувала випустити виправлення для windows 11 до кінця місяця.

Згідно з новою інформацією, опублікованою на сайті wccftech, випуск оновлень повинен відбутися наступного тижня. За чутками, microsoft планує зробити це 19 жовтня, а amd випустить оновлення драйверів 21 жовтня.

До цього часу microsoft не буде пропонувати установку windows 11 на системи amd.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також: