Міні реєстратори відеоспостереження

0
202

В даний час камери відеоспостереження є самим важливим компонентом системи безпеки об’єкта в цілому. Широкий вибір обладнання, представленого на ринку відеоспостереження, дає можливість користувачу підібрати необхідні пристрої з урахуванням конкретних характеристик об’єкта і особистих побажань і можливостей. Встановлені системи відеоспостереження — це реальна можливість убезпечити себе і своє майно від неправомірних дій зловмисників. Ні для кого не секрет, що відеозапис, отримана з камер відеоспостереження вже не раз стала незаперечним доказом для розкриття злочинів.

Останнім часом широко стали користуватися популярністю мініатюрні відеореєстратори, які є досить важливим елементом в системі відеоспостереження. Отже, відеореєстратор — це пристрій, що входить до складу системи відеоспостереження і відповідає за процес надійного та якісного запису і подальшого зберігання даних, які надійшли з камер відеоспостереження. В процесі експлуатації міні відеореєстратора користувач може самостійно встановити час старту і закінчення роботи пристрою. Також є можливість налаштувати його роботу таким чином, щоб відбувалося включення по тривозі, в той момент, коли спрацьовує сигналізація. Сучасне обладнання має різні додаткові функціональні можливості. Наприклад, користувач може отримувати повідомлення про виникнення якогось тривожного події за допомогою смс повідомлення на вказаний номер телефону, а також шляхом надсилання листа на електронну пошту.

Міні реєстратор являє собою пристрій досить маленького розміру. Міні відеореєстратор має високу роздільну здатність і може вести відеозйомку у гарному якості. Як правило, в комплекті з відеореєстратором йде спеціальне кріплення, призначене для встановлення пристрою в стаціонарному режимі. Крім того, воно може бути використане як портативний реєстратор для автомобіля. Використання відеореєстратора для автотранспортного засобу досить часто допомагає розібратися автомобілістам у разі виникнення спірних питань на дорозі або дорожньо-транспортної пригоди. Все, що відбувається, що збереглося на відеозапису має прив’язку до часу, тому всі події можна відновити щохвилини. Встановлення таких пристроїв не викликає жодних складнощів, а користь від використання очевидна.