Mobvoi готує до виходу смарт-годинник ticwatch pro 3 ultra, ticwatch gth + і ticwatch gth pro c просунутим датчиком вимірювання пульсу

0
14

Умільці з xda-developers поколупалися в коді додатка mobvoi і знайшли там інформацію про новий смарт-годинник компанії.

Що відомо

Ticwatch pro 3 ultra. Вона, до речі,. Наступні дві моделі-це ticwatch gth + і ticwatch gth pro. Вони стануть покращеними версіями звичайних ticwatch gth, які дебютували на початку 2021 року.

Що цікаво, всі три новинки, згідно витоку, отримають просунутий пульсометр. За допомогою нього можна буде дізнатися біологічний вік серця (артеріальний вік), а також моніторити фізичне навантаження і навантаження на серце через затвердіння артерій (hsx). Крім цього, годинник отримає новий медичний метод вимірювання серцевого ритму. У додатку говориться, що він такий же точний, як і стандартні методи на основі екг (truhr). Всі ці дані будуть оцінювати по 100-бальній системі: відмінно (75-100), добре (50-74), задовільно (25-49) і погано (0-24).

За інформацією xda-developers, всі ці нові функції є результатом партнерства mobvoi і австралійською медичною компанією atcor medical inc.

Коли анонс

На жаль, дати релізу нового годинника поки немає, але швидше за все, їх представлять до кінця цього року.