Монтаж відеоспостереження. Установка камери своїми руками.

0
333

Одним з найбільш поширених останнім часом методів забезпечення безпеки є відеоспостереження. Саме відеокамери стали головними помічниками в охороні об’єкта. Убезпечити себе і своє майно бажають не лише власники підприємств і фірм, але і приватні користувачі. Тому камери відеоспостереження, встановлені в квартирі або будинку, вже давно не рідкість.

Встановити систему відеоспостереження можна, звернувшись в спеціалізовану організацію, де кваліфіковані працівники візьмуться за вирішення цього питання. Але, якщо є бажання заощадити фінанси, можна, вивчивши головні вимоги до монтажу систем відеоспостереження, зайнятися встановленням відеокамер самостійно.

У магазинах відеообладнання представлена маса різних камер відеоспостереження і додаткових елементів. Перед тим, як зробити придбання, необхідно з’ясувати, де будуть стояти камери відеоспостереження. Від цього залежатиме, які відеокамери буде потрібно придбати: для зовнішнього використання або внутрішні. Крім того, потрібно розрахувати кількість обладнання, яке буде необхідно для конкретного об’єкта. Краще всього скласти схему, на якій вказано місце розташування всього відео обладнання та дротові з’єднання (якщо використовуються провідні камери відеоспостереження). Кабелю слід розташовувати подалі від проводки, так як вона буде джерелом радіоперешкод, що позначиться на якості відеозображення. При виборі камери відеоспостереження треба вивчити її кут огляду, щоб на об’єкті не спостерігалося сліпих зон.

Крім місця розташування відеокамер, потрібно подбати про місце, де буде знаходитися відеореєстратор і монітор. Місце установки монітора буде найбільш підходящим там, де користувачеві зручніше за все буде вести відеоспостереження. А відеореєстратор краще розмістити там, де менше всього ймовірність доступу до нього третіх осіб. Потрібно дуже ретельно підходити до питання вибору камери відеоспостереження. Саме від її характеристик буде залежати якість відеозапису. При виборі камери, так і при виборі для неї кабелю потрібно обов’язково враховувати місце розташування обладнання (вулиця або приміщення). В процесі встановлення камер відеоспостереження потрібно звернути увагу на освітленість території. Якщо рівень освітленості недостатній, то якість зображення буде поганим. Щоб цього уникнути, можна використовувати ІК підсвічування, яка дасть можливість вести відеоспостереження в темний час доби.

Монтаж відеоспостереження. Установка камери своїми руками.Є більш зручний спосіб побудови домашньої системи відеоспостереження — хмарний сервіс відеоспостереження. З обладнання користувачеві потрібно тільки ip камера відеоспостереження. За допомогою інтернет-з’єднання всі дані з камери буду потрапляти в хмару, де будуть зберігатися в хмарному архіві. Термін зберігання архіву користувач може вибрати самостійно. Встановивши відеоспостереження на підставі хмарного сервісу, користувач може в будь-який час доби в будь-якій точці світу подивитися що відбувається на об’єкті. Перегляд камер можливий в онлайн режимі, а також користувач може в будь-який час подивитися відеозаписи і завантажити потрібну інформацію з архіву. Такий варіант дуже простий і зручний у використанні. Хмарний сервіс відеоспостереження робить можливим перегляд всієї інформації навіть зі смартфона. Спеціальний додаток дозволяє бути в курсі всіх подій в будь-який час доби.