Мультимодальні перевезення

2-1-2020

Мультимодальные перевозки

Для транспортування товарів до 500 кг скористайтеся послугами перевезення збірних вантажів або авіа доставкой. Змішана перевезення, на відміну від мономодальной, передбачає застосування двох і більше типів транспорту: залізничного, морського, авіа та автомобільного. Завдяки складання комбінованих схем можна прокласти гнучкий і відповідний маршрут, знизити витрати на вантажоперевезення, об’єднати географічно віддалені пункти прибуття і відправлення та надати швидку швидкість транспортування. Оператор змішаного перевезення несе відповідальність за комбіновану перевезення на підставі укладеної угоди. При такій формі взаємодії зменшується бюрократичне навантаження на вантажовідправника. Також хочемо вам порекомендувати https://intervid.com.ua/uslugi/morskie-kontejnernye-perevozki/

Складні проекти, стислі терміни, брак транспорту.
Організація мультимодальних перевезень дозволяє використовувати переваги різних типів транспорту.
Наливні й насипні (насипні) вантажі.
Будь-який з перерахованих розділів має свою специфіку і потребує особливого поводження. Вимоги до роботи з певним видом вантажу закріплені в національних і міжнародних правових актах. Вони визначають спеціальний порядок транспортування, ґрунтуючись на характеристиках товару. Наприклад, наливні і негабаритні вантажі заборонено перевозити у звичайному контейнері. Транспортні компанії, що організують комбіновані перевезення вантажів, повинні використовувати особливий вид тари та спеціальні контейнери (відкриті контейнери, цистерни, рефрижератори). Змішані доставки легких вантажів маленької кубатури виробляються в категорії збірних перевезень. Міжнародні мультимодальні перевезення вантажів проводяться у відповідності з чинними дозволами і регулюються багатьма законами.
Змішані перевезення виконуються за допомогою авіа, автомобільного, залізничного та морського транспорту.

Дотримання термінів доставки, контроль розташування та безпеки вантажу. Оформлення митних, товаросупровідних та інших документів. Розвинуте географічне представництво також істотно спрощує контроль за процесом транспортування. З урахуванням цієї інформації вони підбирають відповідні транспортні схеми і адаптовані транспортні засоби. Страхування вантажів «від усіх ризиків» – це максимально зручне і надійне рішення, що дозволяє не турбуватися про схоронності вантажу в процесі транспортування, а в разі виникнення проблем дає гарантію повного покриття збитків. Для транспортування товарів до 500 кг скористайтеся послугами перевезення збірних вантажів або авіа доставкой.