Мультісенсорная камера відеоспостереження

0
145

Головна перевага, яку користувач отримує при роботі з мегапіксельним відеообладнанням — це високий рівень деталізації картинки, що ніяким чином не можна порівняти з зображенням, отриманим з допомогою аналогових камер відеоспостереження. Подібне обладнання стає все більш поширеним. На ринку відеоспостереження можна побачити безліч сучасного обладнання, що володіє великою функціональністю.
Зрозуміло, як і з будь-якою технікою, при використанні такого обладнання виникають свої нюанси, які варто враховувати ще перед вибором пристроїв. В першу чергу, при використанні мультисенсорных пристроїв потрібно вирішити питання з пропускною здатністю мережі. Використання подібного обладнання вимагає значного підвищення рівня даного параметра. Користувачеві необхідно буде внести зміни в систему зберігання і передачі інформації. В цілому, придбання такого обладнання буде нести ще й певні фінансові витрати на модернізацію мереж.

Для вирішення питання з пропускною спроможністю мереж можуть бути використані сучасні технології, з допомогою яких можна проводити стиснення відеосигналу. Крім того, робота камери відеоспостереження може бути налаштована таким чином, що її поле зору буде обмежено. Іншими словами, під наглядом буде більш пріоритетна частину території на об’єкті. В деяких випадках в системі відеоспостереження можна змінювати частоту кадрів, від чого залежатиме розмір файлу.

Сучасне обладнання, що використовується в системах відеоспостереження, відкриває перед користувачем абсолютно нові можливості, які здатні зробити систему безпеки значно ефективніше за рахунок своїх нових функцій. Тому, не зовсім вірно думку багатьох, хто вважає, що модернізація систем відеоспостереження є зайвою витратою фінансів.