Муляж камери відеоспостереження

0
295

Досить часто для того, щоб створити ілюзію постійного відеоспостереження, на об’єктах використовуються муляжі камер відеоспостереження. Такі пристрої створюються за подобою цих відеокамер. Якщо муляж камер зроблений у гарному якості, то його досить складно відрізнити від справжнього обладнання.

Основним завданням муляж камери є створення враження у оточуючих, що об’єкт перебуває під пильним наглядом камер. Це розраховано на те, що зловмисник, побачивши відеокамеру, передумає вчиняти злочин, так як може бути викрито.

Існують муляжі як вуличного, так і внутрішнього обладнання. Для приміщень найчастіше використовують муляжі купольних камер. Таке обладнання практично ідентично з цим. Використання муляжу має масу позитивних моментів: таке устаткування легко кріпиться на поверхні, після установки не вимагає додаткового обслуговування, стійкий до негативних факторів навколишнього середовища, оснащений червоним світлодіодом, що імітує відеозйомку.

Такі псевдокамеры можуть бути схожі на оригінал не тільки зовні. Камери можуть бути оснащені вбудованим детектором присутності і індикатором. Якщо близько підійти до такого пристрою, то воно почне здійснювати рухи вліво й вправо. Муляж камери відеоспостереження Харчування таких пристроїв забезпечують звичайні батарейки. У комплекті з муляжами йдуть кошти для їх кріплення. Монтаж займає всього кілька хвилин. При купівлі муляж камери відеоспостереження необхідно звертати увагу на деталі, які створюють найбільш реальний вигляд такого пристрою (цей об’єктив, металевий корпус, дроти). Також, для створення ефекту, можна розмістити табличку, застережливу про відеозйомку. Все це дозволить створити якісну імітацію системи відеоспостереження.