На intel innovation були розкриті плани компанії з розвитку екосистеми розробників

0
81

На що проходить в ці дні конференції intel innovation були розкриті плани компанії з розширення можливостей її відкритої екосистеми розробників . Намічено зміцнення відносин між постачальниками хмарних послуг, спільнотами розробників, стартапами та іншими представниками галузі.

Intel позначила свої ключові інвестиції в проектах, спрямованих на підтримку розробників. Компанія планує створити єдиний комплексний майданчик developer zone, оновити інструментарій oneapi 2022 і відкрити нові центри компетенції. Як зазначив пет гелсінгер, генеральний директор intel« «розробники-це рушійна сила цифровізації». Мета intel в розширенні можливостей розробників « «щоб разом вступити в нову еру інновацій».

Developer zone: intel планує розвивати екосистему, яка створить зручний доступ до референсних платформ, інструментів та інших ресурсів. Основні напрямки досліджень і розробок будуть пов’язані з ші, розвитком клієнтських, хмарних, 5g/периферійних та ігрових технологій.

Компанія планує створити зведений каталог intel developer catalog, який міститиме ключові програмні пропозиції intel. Планується також розвиток середовища розробки intel devcloud. Основна увага на цих ресурсах буде приділятися розвитку тестування і запуску робочих навантажень на апаратних рішеннях intel (процесорах, графіку, fpga, vpu та інших).

Oneapi 2022: intel планує оновити набір інструментів oneapi 2022, додавши в нього 900 нових функцій, пов’язаних з розвитком крос-архітектурної розробки пз для процесорів всіх типів із застосуванням уніфікованого компілятора c++/sycl/fortran і набору програмних засобів data parallel python. Крім того, планується розширити можливості моделювання роботи прискорювачів advisor з метою підвищення їх продуктивності, розвиток інтеграції microsoft visual studio code і підтримка microsoft wsl 2.

Центри компетенції oneapi: з цим напрямком пов’язаний розвиток зв’язків з університетськими кампусами. Оголошено список одинадцяти нових університетів-партнерів, які братимуть участь у розробці та портуванні коду. Планується розробка навчальних програм для впровадження oneapi в екосистемі.

Серед партнерів увійшли національна лабораторія ок-рідж, каліфорнійський університет берклі, університет дарема та університет теннессі. Розширений статус центрів компетенції oneapi отримали інститути intel graphics visualization institutes of xellence.

Intel поділилася також планами розвитку хмарно-периферійної інфраструктури, що пов’язано з розвитком обчислень в гетерогенних мережах з процесорів, графічних підсистем, прискорювачів додатків, контролерів межсоединений, пристроїв граничних обчислень і програмованих матриць.

Intel оголосила плани розвитку мікропроцесорів sipearl. Йдеться про розробку мікропроцесорів, які будуть встановлюватися в екзаскейлових суперкомп’ютерах європи. В якості hpc-прискорювачів в них будуть застосовуватися графічні рішення intel ponte vecchio. Для підвищення продуктивності в цих процесорах планується використовувати oneapi.

Планується проведеніеоптімізаціі процесорів intel xeon scalable (sapphire rapids) наступного покоління для інтеграції нових технологій прискорення і зниження витрат при розгортанні систем масштабу дата-центру.

Розробники хмарних рішень отримають широкий доступ до новітніх процесорів intel xeon scalable 3-го покоління, що встановлюються на майданчиках alibaba, aws, baidu, google, microsoft, oracle і tencent.

Раніше редакція thg.ru опублікувала статтю про штучний інтелект . Штучний інтелект вже давно зайняв важливе місце в науково-фантастичній літературі і голлівудських блокбастерах. Саме вони формують думку більшості людей про те, що з себе представляє ші, і чого від нього слід очікувати. Але наскільки ця думка відповідає реальному стану речей? давайте розбиратися. Детальніше про це читайте в статті «штучний інтелект : правда і вигадка».

читайте також:

red hat представив нові версії openshift і red hat advanced cluster management