Налаштування веб-камери

0
255

Крім вибору камер відеоспостереження, як правило, користувача хвилює питання налаштування відео обладнання. Якщо налаштування пристроїв спочатку була зроблена не вірно, то і щодо подальшої коректної роботи камери відеоспостереження не може бути й мови. Налаштування відеообладнання — це запорука його успішної та ефективної роботи протягом тривалого терміну.

В даний час дуже поширене використання веб-камер. Передача відеозапису, отриманої з веб-камери здійснюється за допомогою мережі. Це дає можливість вести віддалене керування обладнанням. Для зберігання відеозаписів можуть бути використані, наприклад, жорсткі диски або знімний носій.

Процес виконання налаштувань камер відеоспостереження, які функціонують з допомогою мережі, не викликає ніяких складнощів. Сучасні пристрої оснащені здатність здійснювати аналіз відеопотоку. Цей процес полягає в тому, що програмне забезпечення зіставляє більш ранні кадри, отримані з камери відеоспостереження, з подальшими, а потім виявляє відхилення. Всі виявлені зміни, зазначаються в програмі.

Користувач має можливість за своїм розсудом налаштувати режим оповіщення камерою відеоспостереження. Варіанти оповіщення можуть бути наступні:

  • надсилання даних на електронну пошту;
  • включення режиму відеозапису, після виявлення камерою змін в кадрі.

Якщо користувач застосовує обидва варіанти, то йому не потрібно буде постійно переглядати зображення з камер. Крім цього, в процесі налаштування веб-камери, користувач може вибрати режим відправки камерою попереджувальних повідомлень. Можна встановити їх відправку в той момент, коли відеокамера буде переходити в режим запису. Налаштування камер відеоспостереження, як правило, проводиться за допомогою програмного забезпечення, що надається виробником в комплекті з пристроєм.