Нова відеокарта nvidia rtx 2060 12 гб стане відмінним подарунком для майнер

0
32

У вівторок компанія nvidia офіційно представила відеокарту geforce rtx 2060 12 гб. Хоча вона носить назву 2060, кількість ядер cuda відповідає моделі rtx 2060 super. Обсяг відеопам’яті теж виріс на 50%.

Серед інших була представлена модель карти zotac twin edge. Перші огляди показують, що вона дуже непогано проявляє себе в майнінг криптовалюта, що повинно засмутити бажаючих придбати її заради відеоігор.

Бути може, дана карта стане кращий за ефективністю майнінг серед моделей своєї цінової категорії. У майнінг ефіру вона показала продуктивність 31,65 mh/s при енергоспоживанні 83,44 вт. Додаткова пам’ять при видобутку криптовалюта також не завадить.

У плані швидкості в іграх ніяких сюрпризів немає. Природно, найбільший приріст продуктивності спостерігається в іграх з високими вимогами до пам’яті. Наприклад, це far cry 6 з максимальними настройками графіки на дозволі 4k.карта видає продуктивність для майже комфортної гри.

Кілька днів тому підтримка цієї відеокарти була додана у версію драйвера geforce 497.09 whql, так що його необхідно встановити першим власникам нової моделі.