Обладнання для відеоспостереження

0
136

Першим ділом, коли людина прийняла рішення встановити систему відеоспостереження на якому-небудь об’єкті, виникає питання підбору обладнання, яке максимально б підходило для виконання всіх поставлених завдань.

Перше, що приходить в голову, коли мова йде про обладнання для системи відеоспостереження, звичайно ж, відеокамери. Зрозуміло, камери відеоспостереження є найголовнішою складовою системи. На них покладена функція фіксації і передачі отриманої інформації. Від технічних характеристик цих пристроїв буде залежати якість одержуваного зображення, а, відповідно, наскільки вони справляються з виконанням своїх функцій. На ринку відеоспостереження існує безліч варіантів обладнання з різними технічними можливостями. Часто користувачеві досить складно підібрати дійсно підходящий варіант, який буде відповідати параметрам об’єкта та вимогам користувача. Досить популярним варіантом пристроїв, які давно відомі в сфері відеоспостереження, є аналогові камери відеоспостереження. Такі пристрої забезпечують непогану якість за доступною ціною.

Якщо користувач планує систему відеоспостереження, в якій передача відеозображення буде здійснюватися по мережі, то тоді необхідно використовувати ip-камери відеоспостереження. IP камери відеоспостереження здатні забезпечити високу якість картинки, що дозволяє отримати детальну інформацію про об’єкті. Для зовнішнього відеоспостереження виробники випускають пристрої, які здатні вести постійну відеозйомку і не схильні до впливу негативних факторів навколишнього середовища.

Крім відеокамер система відеоспостереження включає і інші елементи. Для того, щоб зберегти всю інформацію, отриману з камер відеоспостереження, можуть бути використані відеореєстратори. Вони можуть бути розраховані на роботу з певним типом камер, мати різну швидкість запису і кількість каналів, та інші додаткові функції. При використанні IP-системи відеоспостереження для зберігання архіву може бути використаний хмарний сервіс, що допоможе користувачеві заощадити кошти на придбання дорогого відеореєстратора. Хмарний сервіс відеоспостереження здатний забезпечити користувачеві доступ до камер в режимі реального часу, і доступ до архівних записів.

Для перегляду зображення з камер відеоспостереження, як правило, використовують монітори. Для того, щоб зображення було досить якісним, необхідно приділити достатньо уваги вибору цього пристрою. Оптимальним варіантом будуть рідкокристалічні монітори з високою роздільною здатністю. Якщо система відеоспостереження працює на підставі хмарного сервісу, то в цьому випадку перегляд зображення можливий з будь-яких пристроїв, які підключені до інтернету, навіть з телефону.

Також в систему відеоспостереження входять блоки живлення, які відповідають за електроживлення слабкострумових елементів системи. Для того, щоб правильно підібрати обладнання для системи відеоспостереження, потрібно чітко сформулювати цілі і завдання, які будуть на неї покладатися. Це дозволить ефективно вкласти кошти, і забезпечити безпеку на об’єкті.