Очевидні плюси сучасного відеоспостереження в системі безпеки на обєкті

0
159

Сучасні системи відеоспостереження дозволяють виконувати безліч функцій. Головна функція — забезпечення контролю на спостережуваної територією і фіксація всього, що відбувається у формі відеозаписів. Крім цього, сучасне обладнання забезпечує користувачів різними додатковими можливостями. Наприклад, користувач може отримувати повідомлення про спрацювання різних тривожних датчиків, а також розпізнавати номери автотранспортних засобів та осіб, та інше.

Сучасне обладнання для систем відеоспостереження можна легко поєднувати з пристроями інших охоронних систем. Наприклад, часто на об’єктах відеосистема функціонує спільно з СКУД, охоронно-пожежною сигналізацією та іншими. Для того, щоб контролювати людей, які потрапляють на територію об’єкта, використовується система розпізнавання осіб, камери відеоспостереження фіксують всі в’їжджають і виїжджають транспортні засоби. Якщо на об’єкті встановлені датчики руху, то з їх допомогою можна своєчасно дізнатися про несанкціоноване проникнення на територію.

В даний час широко поширена ведення спостереження в режимі реального часу. За допомогою мережі інтернет, користувач може мати віддалений доступ не тільки до камер відеоспостереження в режимі онлайн, але і до архівних записів. Використання такої сучасної технології, як хмарний сервіс, позбавляє користувача від покупки великої кількості обладнання. Для підключення до хмарного сервісу потрібно тільки ip камера та доступ до інтернету. Якщо застосовується універсальний хмарний сервіс, наприклад, хмарний сервіс Cambat, то у користувача не виникають обмеження по обладнанню, немає прив’язки до певних марок пристроїв. Дана технологія робить процес відеоспостереження досить простим і зручним, що забезпечує побудову системи відеоспостереження без технічних знань і навичок. Хмарний сервіс може бути використаний для відеоспостереження як в організації, підприємстві, так і в приватних цілях.

Таким чином, система відеоспостереження як складовий елемент системи безпеки об’єкта здатна істотно підвищити рівень ефективності її роботи, що підвищує рівень безпеки всіх присутніх і збереження майна. Камери відеоспостереження дають можливість своєчасно відреагувати на виникнення будь-якої надзвичайної ситуації на об’єкті.