Онлайн відеоспостереження — контроль за обєктами

0
104

Не завжди є можливості контролювати ситуацію на об’єкті, перебуваючи на його території. Для вирішення цього питання використовують системи відеоспостереження онлайн. Для ведення спостереження може використовуватися як аналогове обладнання так і ip. Відеообладнання підбирається в залежності від характеристик об’єкта і завдань, які будуть поставлені перед системою відеоспостереження.

Головним питанням у функціонуванні системи онлайн відеоспостереження, підключення інтернет з’єднання на об’єкті. Швидкість передачі даних повинна бути достатньо високою, щоб вся система коректно працювала. При виборі обладнання потрібно визначитися з тим, який кут огляду буде необхідний і інші моменти.

Найбільш простий спосіб організації онлайн-відеоспостереження — це використання ip камер відеоспостереження. Такі сучасні технології, як хмарний сервіс відеоспостереження, дозволяють не тільки мати доступ до камер в режимі реального часу, але і до архівних відеозаписів, які зберігаються в хмарному архіві. Хмарний сервіс відеоспостереження досить простий і зручний у використанні. Для того, щоб організувати на об’єкті систему відеоспостереження знадобиться тільки ip камера і підключення до інтернету. До універсального хмарного сервісу відеоспостереження Cambat можна підключити практично будь-які камери, немає прив’язки до певної марки обладнання. Термін зберігання відеозаписів користувач в архіві може встановити самостійно, а при необхідності змінити його. Перегляд онлайн зображення з відеокамер, так і архівних відеозаписів можна здійснити в будь-який час доби і абсолютно з будь-якого пристрою: смартфон, планшет, ноутбук, персональний комп’ютер. А для ще більш зручного використання компанія Cambat розробила додаток для смартфона.

Зрозуміло, онлайн відеоспостереження має безліч переваг у своєму використанні. Подібний інструмент для забезпечення безпеки можна використовувати як для квартири, заміського будинку, так і для ведення спостереження в організації або на підприємстві. З допомогою віддаленого відеоспостереження можна контролювати, що відбувається, коли дитина залишився один вдома з нянею, роботу співробітників офісі, збереження майна, при відсутності господарів будинку. Скористатися хмарним сервісом відеоспостереження можна навіть без допомоги фахівців, так як підключення та використання не викликає жодних труднощів і не вимагає особливих технічних навиків.