Онлайн відеоспостереження

0
159

Системи відеоспостереження в умовах сучасного світу стають все більш затребуваними. Такий інструмент забезпечення безпеки широко знайшов своє застосування як в приватних будинках і квартирах, так і на різних промислових об’єктах. Зазвичай, всі користувачі хочуть мати можливість постійно тримати все під контролем, але щоб це було можливо здійснювати без прив’язки до місця знаходження.

Сучасні технології відеоспостереження настільки багатофункціональні, що вони дають можливість користувачеві повністю тримати під контролем події на об’єкті, але при цьому знаходиться на іншому кінці земної кулі. Така технологія віддаленого відеоспостереження просто незамінна в сучасному світі.

Для того, щоб організувати подібну систему відеоспостереження не потрібно володіти якимись глибокими технічними знаннями і навичками. Весь процес настільки простий, що з ним може впоратися кожен. Користувачеві слід придбати ip камеру відеоспостереження. Така сучасна технологія як хмарний сервіс відеоспостереження дозволить організувати повноцінну відеосистему, маючи з обладнання тільки відеокамеру. Єдине про що варто подбати — це інтернет підключення.

Як правило, підключення відеокамер і настройка виконується автоматично, як тільки відеокамера була додана в обліковий запис сервісу. Повний доступ до пристрою, перегляду як в онлайн режимі, так і в режимі відеозапису, можливий з особистого кабінету користувача. Тут же з’являється можливість додати або видалити необхідну камеру відеоспостереження. Один з сервісів хмарного відеоспостереження — Cambat. Cambat — універсальний хмарний сервіс, що дозволяє підключати до нього ip-відеокамери різних виробників. Це забезпечує користувачеві широкий вибір відеообладнання. Користувач може абсолютно з будь-якого пристрою контролювати все, що відбувається на об’єкті, що охороняється. Для більшої зручності компанія Cambat розробила додаток для смартфона, що робить процес відеоспостереження максимально простим. Користувач може у будь-який момент отримати зображення в онлайн режимі з усіма подіями, що відбуваються на об’єкті на своєму смартфоні.

Використання онлайн відеоспостереження дає зовсім інші можливості для забезпечення безпеки, ніж відеосистеми, що використовувалися раніше. Контроль всього, що відбувається в режимі реального часу дозволяє завжди бути в курсі подій і своєчасно реагувати на які-небудь ситуації.