Основи охоронного відеоспостереження

0
229

Сучасні системи відеоспостереження виступають в ролі хорошого помічника в запобіганні крадіжок та інших протиправних дій. В деяких випадках вони є певним психологічним бар’єром для зловмисників, так як далеко не кожен піде на злочин під прицілом камер відеоспостереження.

Інтелектуальні системи відеоспостереження наділені функцією розпізнавання осіб. Система налаштована таким чином, що при несанкціонованому проникненні на територію об’єкта, вона передає сигнал тривоги. Завдяки таким функціям, інтелектуальна відеосистема може самостійно контролювати в’їзд транспортних засобів на територію, що охороняється. Відбувається автоматичне порівняння реєстраційного номера в’їжджає автомобіля і номера, вказаного в базі. Систему відеореєстрації можна поєднати з іншими системами, які відповідають за безпеку на об’єкті, наприклад, датчики руху, автоматичні замки на дверях.

Досить активно відбувається розвиток нових технологій в області відеоспостереження. Вже навряд чи хтось здивується, почувши про камери відеоспостереження, управляти якими можна віддалено, а відеоспостереження можна вести навіть при повній темряві. Сучасні камери відеоспостереження здатні змінювати кут огляду, можуть наблизити необхідне для користувача зображення об’єкта.

Що стосується зберігання відеозаписів, то це питання також можна розв’язувати кількома способами. Якщо користувач віддав перевагу зберіганню архіву на жорсткому диску, то термін зберігання даних буде прямо залежати від обраного обсягу диска. Процес відеозапису кільцевий, тобто нові відеофайли записуються поверх попередніх. Відеозапис на об’єкті може вестися як в цілодобовому режимі, так і по руху, в залежності від встановлених параметрів. Відеореєстратори, використовувані в системах відеоспостереження, можуть підтримувати від 1 до 32 камер відеоспостереження.

Встановлювати камери відеоспостереження можуть в місцях, легко потрапляють у поле зору оточуючих, а також там, де вони будуть малопомітними. Перший варіант, як правило, використовують для того, щоб пристрої спрацювали як застережливий інструмент. Щоб зловмисник був у курсі того, що всі його дії будуть зафіксовані і йому не вдасться уникнути покарання. Якщо є необхідність встановлення системи відеоспостереження таким чином, щоб вона не привертала уваги, то для цього використовують мініатюрні камери відеоспостереження.

Для передачі відеосигналу в системі застосовуються кабельні з’єднання, або радіочастоти. В даний час однією з найбільш популярних функцій є онлайн відеоспостереження. За допомогою інтернет-з’єднання можна завжди бути в курсі всього, що відбувається, навіть не перебуваючи на об’єкті. Ще більше можливостей дає користувачеві хмарний сервіс відеоспостереження. Маючи тільки ip камеру відеоспостереження і інтернет з’єднання, можна не тільки переглядати інформацію з відеокамер у режимі реального часу, але і зберігати всі дані в хмарі. Робота повноцінної системи відеоспостереження забезпечується мінімальним набором устаткування. Універсальний хмарний сервіс Cambat є зручним і простим способом організації відеоспостереження як в приватному житловому приміщенні, так і в офісі, на підприємстві та іншому об’єкті. Легкий процес встановлення та налаштування є додатковою перевагою для вибору хмарного відеоспостереження.