Особливості антивандальних відеокамер

0
223

Однією з головних складових системи відеоспостереження є відеокамери. Системи відеоспостереження можуть бути встановлені не тільки в офісних приміщеннях або приватних квартирах, але і в таких місцях, де саме обладнання може піддатися псування. Для таких об’єктів використовуються антивандальні відеокамери.

Анивандальные відеокамери є пристроями з підвищеним рівнем захисту, в корпусі яких знаходяться наступні елементи: об’єктив, ПЗС матриця, джерело живлення (акумулятор). Корпус такої камери відеоспостереження, зазвичай, виготовлений із сплавів алюмінію і магнію. Захисний корпус здатен захистити всі внутрішні складові камери не лише від негативних умов навколишнього середовища, але і від нанесення навмисних пошкоджень пристрою. Крім того, антивандальна камера може мати спеціальні датчики, які можуть оповіщати користувача, якщо хтось намагається зафарбувати об’єктив або, наприклад, спробує змінити напрямок камери. Також датчики спрацьовують на нанесення ударів по влаштуванню.

Антивандальні камери також мають свою класифікацію. Камери можуть бути купольного виду, які монтуються на горизонтальних поверхнях, і настінні, використовувані для установки на вертикальних конструкціях. Купол в цих камерах проводиться з ударостійкого пластику. У купольних камерах відеоспостереження можуть бути встановлені: рухливі об’єктиви, малорухомі і нерухомі.

Антивандальний корпус циліндричної відеокамери, який застосовується в зовнішньому відеоспостереження, оснащений козирком, що захищає об’єктив від сонячного впливу. Для відеоспостереження в цілодобовому режимі використовуються антивандальні камери відеоспостереження з ІЧ-підсвічуванням. Велика частина антивандальних відеокамер оснащена ІЧ-підсвічуванням з частотою інфрачервоного випромінювання 850 Нм. Це дає можливість мати тільки монохромний картинку. Щоб отримати кольорове зображення, необхідно застосовувати підсвічування, яку здатний побачити людське око, а це відразу приверне увагу і розташування камери буде виявлено. В цілому, антивандальні камери відеоспостереження — це дуже надійний інструмент, який забезпечує контроль на об’єкті, не підданий впливу різних зовнішніх факторів.