Особливості HD-SDI відеокамер

0
94

Відео стандарту HD-SDI стають все популярнішими за рахунок свого надійного функціонування, а також високої якості зображення. 2Мп відеокамери забезпечують зображення роздільною здатністю в 1920Χ1080.

Камера відеоспостереження формує сигнал. Відеокамера через об’єктив сприймає зображення світлочутливою матрицею. Фотодіоди, що знаходяться в матриці, виробляють електричні сигнали, які пропорційні попадає на них світлового потоку. Після цього електричні аналогові відеосигнали відправляються на відеореєстратор, де вони перетворюються у зображення. Алгоритм роботи HD-SDI камер відеоспостереження такий же як і у аналогового обладнання.

Для камер відеоспостереження HD стандарту найчастіше застосовують об’єктиви з трансфокатором. Такий об’єктив дозволяє вести відеозйомку з змінними фокусними відстанями і автоматичним фокусуванням. За рахунок своєї матриці HD відеокамери здатні передавати зображення високої якості при стандартній освітленості на об’єкті. А завдяки вбудованим інфрачервоним світлодіодам з допомогою такого обладнання можна вести відеозйомку в нічний час.

Як правило, HD-відеокамери виробляються для ведення зовнішнього відеоспостереження. Вони оснащені спеціальним захисним корпусом, який також виконує антивандальні функції. Для більш широкого огляду використовують поворотні PTZ-камери відеоспостереження. Вони можуть встановлюватися як всередині приміщення, так і зовні. За рахунок своїх технічних особливостей вони здатні повністю повертатися навколо своєї осі. Для виконання спеціальних завдань на об’єктах використовують боксові пристрою. До складу конструкції входить елемент обігріву, що дозволяє відеокамері функціонувати навіть при температурному режимі нижче нуля. В цілому HD-SDI камери відеоспостереження можна назвати вдосконаленим видом аналогових відеокамер, які мають певні переваги порівняно зі стандартними пристроями.