Особливості моніторів для відеоспостереження

0
79

Є безліч моментів, на які потрібно звернути увагу при виборі монітора для системи відеоспостереження. Отже, перший момент — це ціна. Якщо взяти стандартний семнадцатидюймовый монітор, що використовується в системі відеоспостереження, і монітор, який ми звикли використовувати разом з комп’ютером, то останній буде приблизно в чотири рази дешевше. Це пов’язано з тим, що при формуванні вартості такого обладнання враховуються його різні особливості.

Перша різниця в моніторі відеоспостереження і звичайного — це його корпус. Монітори для систем відеоспостереження виготовляють з металевого сплаву з високим рівнем якості. Частка використовуваного пластику зводиться до мінімуму. За рахунок цього обладнання має високий рівень захисту від різноманітних пошкоджень, а, відповідно, час використання такого пристрою буде більш тривалим.

Як правило, такі монітори оснащені вбудованими динаміками для можливості отримувати звуковий супровід відеозапису. У системах відеоспостереження колонки не використовуються, так як їх використання вимагає досить багато місця. Для того, щоб не витрачати простір робочого місця оператора використовуються монітори з вбудованими динаміки, що забезпечує гарну якість переданого звуку для оператора.

Якщо говорити про якість зображення, що передається на монітор, то воно повинно забезпечувати оператору чітку картинку всього, що відбувається на досліджуваної території. Деякі монітори оснащують різними додатковими функціями, які здатні зробити зображення краще. Навіть якщо було придбано якісне і дороге обладнання необхідно приділити увагу коректної настройки всієї системи.

Монітори, що використовуються в системах відеоспостереження, володіють більш високим ресурсом використання. Найменший термін експлуатації складає близько 5 років. Так як застосовується довговічна матриця, то деякі складові екрану не вигорають навіть після тривалого терміну експлуатації. Також монітори оснащені додатковими перехідниками, що дає можливість підключити до такого екрану будь-яку іншу камеру відеоспостереження або, наприклад, відеореєстратор. Крім того, в комплект такого обладнання входить пульт, за допомогою якого можна дистанційно керувати всією системою. За допомогою кнопок пульта можна зробити налаштування якості зображення, включити відтворення, а також регулювати гучність звуку.

Дозвіл на моніторах, які використовуються в системах відеоспостереження, не має особливих відмінностей від обладнання, яке використовується, наприклад, спільно з домашнім комп’ютером. Але така функція, як передача зображення в HD якості, дає моніторів для відеоспостереження певні переваги. В цілому, монітори відеоспостереження мають досить багато відмінностей від звичайного обладнання. В залежності від додаткових можливостей пристрою, спеціальні монітори можуть значно посприяти поліпшенню якості зображення.