Особливості роботи камер відеоспостереження, встановлених на стадіоні

0
162

Досить поширена ситуація, коли будівництво стадіону вже закінчено, на об’єкті вже заплановані заходи і тільки зараз починає вирішуватися питання про встановлення системи відеоспостереження. Не завжди на вже готовому об’єкті є можливість встановити відеокамери в потрібних місцях, потрібно шукати компроміси. Не виключений варіант, що в деяких випадках необхідна інформація буде втрачатися.

Якщо розглядати питання вибору камер відеоспостереження, то потрібно акцентувати увагу на трансфокаторах, які здатні добре деталізувати об’єкти. Якщо в системі відеоспостереження на стадіоні такі камери будуть встановлені на конструкціях трибун, то буде можливість розпізнати людину на відстані 150 метрів. Але такий пристрій має і деякі недоліки. Одним з мінусів такого обладнання можна назвати їх великі розміри.

При використання длиннофокусного об’єктива характерна маленька глибина різкості, а кількість коливальних факторів на території стадіону досить велика. У зв’язку з цим досить складно сформувати готове рішення системи відеоспостереження. Рідко ми можемо спостерігати абсолютно безвітряну погоду, а навіть вітер з невеликою швидкістю впливає на парусність гермобокса відеокамери і призводить до коливань на поворотному пристрої. Звичайно ж, спортивний комплекс стадіон — це досить специфічний об’єкт. Однакове обладнання може передати картинку доброї якості при віддаленому відеоспостереження, наприклад, в театрі, чого неможливо добитися при веденні спостереження на території стадіону.

Сама конструкція стадіону має постійні коливання, так як об’єкт складається з великої кількості стяжок і балок, які схильні до коливання при будь-якому впливі з поза. Найбільш вдалий варіант проектування системи відеоспостереження та її установки на стадіоні — це початок цього процесу спільно з проектуванням і будівництвом самого об’єкта. В цьому випадку можна встановити все обладнання саме в тих місцях, де це потрібно для ефективного функціонування системи. В цілому, слід детально розглянути вимоги до системи відеоспостереження конкретного об’єкта і зіставити їх з можливостями обладнання. Головне в системі відеоспостереження — це виконання всіх поставлених перед нею завдань і висока працездатність.