Переваги алюмінієвих термокожухів

0
30

Основною вимогою до матеріалу, з якого виготовляють термокожухи, є хороша стійкість до негативного впливу природних умов або будь-яких інших пошкоджень. Зовсім не всі матеріали володіють такими властивостями. Багато з них не здатні забезпечити необхідну міцність, наприклад, деякі пластмаси не витримують тривалого впливу ультрафіолетового випромінювання. Ми розглянемо варіант використання захисного кожуха, зробленого з алюмінієвого сплаву.

Алюміній і сплави, виготовлені на його основі досить легкі, мають вогнестійкими властивостями, забезпечують високу міцність при низькому температурному режимі, а також мають антимагнітний властивості. Такі матеріали широко використовуються в багатьох технічних галузях.

Висока міцність і твердість алюмінію робить можливим використання цього матеріалу і його сплавів для побудови міцних і водночас легких конструкцій. Завдяки своїм характеристикам такий матеріал ідеально підходить для виробництва захисних кожухів, які дозволять монтувати відеообладнання в тих місцях, де вона може легко піддаватися пошкоджень.

Ще однією перевагою алюмінію є його високий рівень стійкості до корозії. У цьому показнику алюміній в 20 разів перевершує такий метал, як сталь. Дана характеристика досягається за рахунок того, що при контакті предмета, виготовленого з алюмінію, з повітрям на його поверхні з’являється міцна плівка оксиду алюмінію, що забезпечує захист самого металу від окислення.

Захисні властивості цього металу зробили можливим виробництво термокожухів з тонких елементів, які зможуть прослужити довгий термін і успішно захищати пристрій від пошкоджень. Зовнішнє покриття — це захисний елемент будь-якого предмету. Деякі фірми-виробники застосовують для виготовлення термокожухів порошкові покриття. Фарба, яку вони використовують, є сухим порошковим речовиною, поданими в різних кольорах. Порошок розпорошується на поверхню деталей, потім предмет відправляють у піч, де під високим рівнем температури (+200 °С) фарба полімеризується, за рахунок чого утворюється міцне покриття. Завдяки таким захисним характеристиками обладнання, оснащене кожухами, які виготовлені з алюмінієвих сплавів і мають покриття з такої фарби, можна встановлювати поблизу від морського узбережжя, в міських умовах, на промислових підприємствах , де в складі повітря знаходиться велика кількість корозійно-активних компонентів.