Переваги IP камер

0
39

Останнім часом використання аналогового обладнання для побудови систем відеоспостереження вже не є таким актуальним як раніше. Підключення ip-відеокамери не викликає будь-яких ускладнень у користувача, навіть не володіє якими-небудь особливими знаннями і навичками. IP обладнання має значно більше переваг. Сучасні технології дають можливість об’єднувати в єдину систему відразу кілька об’єктів. Наприклад, відеокамери встановлені на одному об’єкті можна пов’язати з пристроями, розташованими на території іншої, і мати можливість керувати і вести моніторинг всіх об’єктів.

У деяких випадках для створення системи відеоспостереження можна навіть обійтися без відеореєстратора. Крім того, якщо на об’єкті вже була встановлена аналогова камера відеоспостереження, то її можна буде включити в відеосистему разом з ip-пристроями. Найчастіше фахівці для побудови системи ip-відеоспостереження рекомендують виділити окрему мережу, щоб знизити ймовірність збоїв в роботі.

Як і будь-які інші камери відеоспостереження, ip пристрої також мають різні технічні характеристики. Що стосується роздільної здатності камер, вона може бути різною. В даний час можна знайти на ринку камери відеоспостереження, які мають Ultra HD дозвіл 3840×2160. Звичайно ж, це не найпопулярніші відеокамери, та й ціна такого обладнання висока. Перед покупкою відеокамери потрібно ретельно продумати план встановлення системи відеоспостереження, щоб надалі не довелося витрачати додаткові кошти на внесення змін і виправлення помилок.

Якщо в планах варто вдосконалити вже існуючу аналогову систему відеоспостереження, то це будуть потрібні для перехідники, з допомогою яких коаксіальний кабель буде переходити в мережевий. Багато відеосистеми включають до складу обладнання відеореєстратор, але є сучасні технології, які забезпечують зберігання даних без покупки додаткового устаткування. Мова йде про хмарному відеоспостереження. Для підключення ip-відеокамери до хмарного сервісу відеоспостереження потрібно лише сама камера та доступ до інтернету. Всі дані, які потраплять під об’єктив камер відеоспостереження, будуть збережені в хмарному сховищі, віддалений доступ до якого користувачеві відкритий цілодобово. Переглядати всі події, що відбуваються, вносити зміни в налаштування, додавати або відключати певні відеокамери — все це користувач може робити в онлайн режимі з будь-якої точки земної кулі. Хмарний сервіс дозволяє зробити відеоспостереження простим і зручним для кожного.