Phrozen анонсує 3d-принтер з високою роздільною здатністю, коли-небудь виходив на комерційний ринок

0
13

Компанія phrozen, один з провідних світових виробників 3d-принтерів, оголосила про випуск sonic 8k mini — рк-принтера на основі смоли з найвищим дозволом, який коли-небудь спостерігалося в комерційно доступне обладнання.

Як випливає з назви, роздільна здатність 8k цього принтера дозволяє отримати чіткі деталі навіть найменших розмірів з роздільною здатністю 1152 ppi (або 22 мікрона) по xy, що робить його фантастичним для настільних мініатюр і створення прототипів таких виробів, як ювелірні вироби.

Незважаючи на те, що принтер відноситься до класу компактних, ви отримуєте пристойний екран розміром 7,1 дюйма, а також інші переваги, такі як міцний металевий корпус і 3,5-дюймова сенсорна панель.

Якщо ви шукаєте щось, що дозволяє досягти надзвичайно тонкої деталізації, то вам варто звернути увагу на принтери на основі смоли (часто звані lcd, sla або dlp в залежності від використовуваної технології), а не на принтери на нитки (або fdm), завдяки їх здатності передавати деталі без помітних ліній друку.

На сайті phrozenпідписатися на повідомлення по email.