Підключення відеокамери до монітора

0
374

Робота охоронного комплексу на будь-якому об’єкті не може обійтися без системи відеоспостереження. В даний час на кожному об’єкті можна зустріти хоча б кілька відеокамер. Як правило, пристрої в цілодобовому режимі ведуть зйомку подій, що відбуваються на закритій території. Контроль за подіями може вестися в режимі реального часу, за всім, що відбувається може спостерігати оператор, у розпорядженні якого монітори з відеотрансляцією. Всі дані записуються в архів, інформація з якого також може знадобитися в майбутньому для з’ясування будь-яких обставин.

Для того, щоб у користувача (оператора відеоспостереження) була можливість виконувати перегляд в режимі реального часу, необхідно правильно підключити відеокамеру до обладнання. Процес підключення залежить від використовуваного обладнання. Ми розглянемо варіант з ip відеокамерою, так як останнім часом користувачі найчастіше купують саме ip обладнання.

Етапи підключення камери відеоспостереження наступні:

  • Підготовка всього необхідного обладнання: відеокамера і комп’ютер, з’єднувальні дроти.
  • Вибір більш відповідного способу підключення. Це може бути мережа Ethernet з використанням комутатора або маршрутизатора, а також більш простий варіант — з’єднання через LAN-роз’єм мережевої карти комп’ютера.
  • Далі потрібно IP адресу камери відеоспостереження. Його можна знайти в інструкції до обладнання. Там же будуть вказані логін і пароль.
  • Для того, щоб підключити пристрій потрібно зайти в браузер, або для цих цілей може бути спеціальне програмне забезпечення, вказати логін та пароль, ввести IP-адресу відеокамери.
  • Після таких нескладних кроків пристрій буде готовий до роботи, можна починати відеоспостереження. Зараз досить поширене хмарне відеоспостереження, для ведення якого також потрібно ip камера. Суть полягає в тому, що вся інформація, отримана з відеокамер, буде зберігатися в хмарному сховищі. Тобто для того, щоб організувати відеоспостереження користувачеві нічого крім камери і підключення до інтернету не потрібно. Подальший доступ до пристроїв і до архівних записів користувач може мати в онлайн режимі з будь-якого зручного йому пристрою. Такий спосіб організації відеоспостереження вдало підходить для всіх об’єктів, де є підключення до інтернету. Користувач завжди буде в курсі подій, навіть перебуваючи за тисячі кілометрів від нього.