Підключення зовнішньої циліндричної відеокамери

0
232

На відміну від аналогових систем відеоспостереження, де підключення пристроїв виконується з використанням кабельних з’єднань, при побудові ip відеосистеми можуть бути використані різні варіанти. Стандартний спосіб з’єднання вуличної циліндричної камери відеоспостереження з сервером — це використання кабелю UTP. Цей кабель призначений для організації внутрішньої мережі передачі даних за допомогою протоколу Ethernet. Такий кабель забезпечує передачу як відеосигналу від пристрою, так і живлення до нього.
Якщо система буде функціонувати із застосуванням wi-fi сигналу, то в цьому випадку проводи для передачі сигналу не потрібно. Харчування відеопристрої організовується стандартним способом. Незалежно від обраного варіанта побудови відеосистеми у будь-якому випадку буде в ній присутні провід. У першій ситуації — від відеокамери до електромережі, а в другій — до відеосервера. Багато користувачі активно встановлюють бездротові системи відеоспостереження. Є деякі нюанси в роботі таких відеосистем. Якість їх роботи може погіршуватись під впливом деяких факторів. Наприклад, чим більше відеокамер підключено до одного wi-fi роутера, тим гірше буде сигнал. Тому для організації зовнішньої системи відеоспостереження, ймовірно, краще віддати перевагу ip систем, що виконує передачу сигналу за допомогою кабелю.

Якщо говорити про використання аналогового обладнання для відеосистем, то такий підхід вимагатиме більше як фінансових витрат, так і трудових. Для організації аналогової системи необхідно буде придбати різні кабельні з’єднання для передачі аудіосигналу, відеосигналу і харчування. При використанні IP обладнання потрібно тільки один кабель.

Зовнішні циліндричні відеокамери можуть мати фіксований або варіофокальний об’єктив. Найчастіше такі відеокамери оснащують фіксованим об’єктивом, що має фокус 3,6 мм. Використання варіофокального об’єктива дозволяє виконувати регулювання фокусної відстані при виконанні монтажу пристроїв. Також з допомогою такого об’єктива можна відрегулювати широкий кут огляду або максимально збільшити потрібний ділянку на об’єкті для детального спостереження.