Підсилювачі відеосигналу для систем відеоспостереження

0
216

Бездротові підсилювачі

При побудові великих систем відеоспостереження, де потрібно розташування великої кількості камер відеоспостереження на великій відстані від комутаційного центру. Застосування радіозв’язку для передачі відеосигналу дозволяє виключити різні складнощі з прокладанням кабельних з’єднань, також з передачею даних на великі відстані. На ринку відеоспостереження є різні рішення для малопотужних, але багатоканальних моделей, які можна використовувати в одному приміщенні.

Бездротові підсилювачі відеосигналу можуть застосовуватися в таких випадках:

  • відеоспостереження на транспортних засобах;
  • на будівельних та інших об’єктах, де в будь-який момент може знадобитися зміна місця розташування камери відеоспостереження.

Радіус роботи передавача сягає до 500 метрів за умови прямої видимості. Є можливість застосовувати до 4-х точок передачі даних. Перемикання між радіочастотами проводиться вручну, за рахунок встановлення необхідних перемичок, які модулюють радіоканал на передавачі і приймачі.

Такі пристрої можна використовувати спільно з різними моделями відеообладнання. Завдяки маленьким розмірам передавача його можна успішно розташувати в захисному кожусі зовнішніх поворотних камер відеоспостереження.

Підсилювач відеоспостереження для витої пари

Передача даних виконується за допомогою наступного набору обладнання: передавач, який з’єднується з відеокамерою, приймач, вбудований в відеосервер або відеореєстратор. Зображення, отримане за допомогою відеокамери відправляється на приймач, де виконується перетворення перед відеозаписом або переглядом зображення на моніторі.

Останнім часом передача даних по витій парі досить активно застосовується при побудові систем відеоспостереження. Причини цього наступні:

  • невисока вартість витрачених матеріалів і простий процес монтажу;
  • використання витої пари знижує негативний вплив сторонніх електромагнітних полів;
  • з допомогою одного многопарного кабелю можна виконати передачу даних з декількох камер відеоспостереження;
  • один кабель відповідає за передачу відеосигналу, так і за забезпечення електроживленням.