Платформа compound помилково виплатила криптовалюту на суму 162 млн доларів

0
12

Децентралізована платформа на базі ethereum compound, що надає можливість своїм клієнтам отримувати відсотки або позичати активи під заставу, помилково виплатила користувачам понад 160 млн доларів. На першому етапі збою клієнти отримали на свої рахунки криптовалюта comp на суму до 90 млн доларів. Незважаючи на прохання засновників платформи «щасливчики», що стали мільйонерами помилково, не збираються повертати нараховані на їх гаманці кошти.

Підозрюється, що щедра, але помилкова «роздача» токенов сталася в результаті помилки в ході оновлення протоколу смарт-контрактів. На сьогодні є відомості, що клієнтів, які отримали» помилкові » мільйони, не більше дванадцяти. За добровільним визнанням одного з користувачів, на його рахунок надійшла криптовалюта comp на суму еквівалентну 20 млн доларів.

Так як організатори проекту позбавлені доступу до гаманців клієнтів, вони просять користувачів добровільно повернути кошти. Засновник compound навіть погрожував новоспеченим мільйонерам зверненням до податкової служби сша. Однак в результаті такої заяви токен comp впав в ціні на 13%, і керівництво платформи вибачилося за некоректне спілкування з клієнтами.

If you received a large, incorrect amount of comp from the compound protocol error:please return it to the compound timelock (0x6d903f6003cca6255d85cca4d3b5e5146dc33925). Keep 10% as a white-hat.otherwise, it’s being reported as income to the irs, and most of you are doxxed.

— robert leshner (@rleshner) october 1, 2021

Також поки засновники compound не наважуються провести 51% відкат блокчейна до стану попереднього помилку. Такі дії можуть відлякати клієнтів і привести до подальшого падіння ціни токена comp. На сьогодні найоптимальнішим рішенням може стати повернення коштів «щасливими» клієнтами з умовою виплати їм 10% від суми, що повернулася. Однак з боку користувачів поки не послідувало відповідей, і мабуть вони не готові розлучитися з несподівано звалився на їх рахунки багатством.