Плюси і мінуси використання бездротового обладнання

0
257

Використання систем відеоспостереження, які засновані на бездротовому підключенні, часто приходять користувачі, здійснити проводове підключення на чиїх об’єктах неможливо. Часто така ситуація виникає, коли об’єкт знаходиться досить віддалено, що утрудняє використання кабельних з’єднань. Головна перевага таких систем відеоспостереження полягає в тому, що передача даних, отриманих камерами відеоспостереження, може відбуватися з допомогою каналів глобальної або мобільної мережі. Щоб система функціонувала, потрібен тільки один кабель, який буде відповідати за живлення 12В.

Для того, щоб система відеоспостереження успішно виконувала поставлені перед нею завдання, слід робити вибір в користь обладнання з високим матричним роздільною здатністю. Щоб картинка, отримана з відеокамер була досить чітко і детальної, потрібно використовувати пристрої, дозвіл яких становить не менше 5 Мп.

Для того, щоб користувач у результаті мав повномасштабний і ширококутний огляд, слід використовувати пристрої, які оснащені об’єктивом, здатним самостійно змінювати фокусну відстань. В той момент, коли потрібно змінити кут огляду, налаштування камери відеоспостереження змінюються автоматично.

Що стосується сучасних бездротових камер зовнішнього застосування, вони мають спеціальний захисний кожух, який здатний захистити пристрій від вологи та інших негативних факторів. Головним мінусом таких відеокамер є їх висока вартість, саме тому багато користувачів все-таки, якщо є така можливість, зупиняють свій вибір на провідних системах відеоспостереження. Крім того, є ще один мінус — це обмеження прийому сигналу. Якщо на об’єкті є різні споруди у великій кількості або які-небудь радіохвильові перешкоди, то рівень сигналу буде падати.