Плюси комерційної нерухомість

Плюсы коммерческой недвижимость
Попит на нерухомість в сучасних умовах не тільки постійний, але й неухильно зростає.

Всю нерухомість можна умовно розділити на житлову і комерційну. Комерційна нерухомість використовується для отримання прибутку. До неї відносяться виробничі приміщення, торговельні площі, склади, офіси. Слід зазначити, що в сфері комерційної нерухомості попит перевищує пропозицію, тому більшою мірою ринок комерційної нерухомості відповідає інтересам продавців.

Найчастіше тут перед підприємцями встає питання: оренда або покупка. У разі придбання нерухомості у власність потрібні досить серйозні фінансові вливання і значну кількість часу на оформлення необхідних документів. Якщо ж мова йде про оренду, то підприємець виявляється в постійній залежності від орендодавця. Оренда приміщень під магазин, офіс або склад має певні переваги. У разі необхідності (наприклад, розширення штату співробітників або діяльності компанії в цілому), завжди можна знайти інше приміщення, підшукати більш підходящий варіант. Крім цього, оренда не вимагає великих одноразових матеріальних витрат.

Ще одним плюсом є те, що у разі оренди фірма — орендар не стосується вирішення питань комунального та сервісного обслуговування приміщення. До мінусів можна віднести можливість зміни пріоритетів власника приміщення. Він може вирішити продати нерухомість або здати її в оренду іншій компанії. Крім того, не кожен власник приміщення дозволить зробити ремонт, і вашій фірмі доведеться задовольнятися вже існуючим стилем. Купівля комерційної нерухомості виправдана в тому випадку, якщо ваша фірма вже досить стабільна на ринку і всі сумніви в її успішності розвіяні.

В цьому випадку навіть придбання в кредит сприймається в іншому світлі, ніж щомісячна орендна плата. Але необхідно враховувати і тривале оформлення документів, і досить великі податки на нерухомість. Але з іншого боку, це серйозне вкладення на майбутнє. Як би там не було, рішення залишається за підприємцем. Але, як показує практика, початківці компанії орендують приміщення, а при успішному розвитку бізнесу прагнуть придбати комерційну нерухомість у власність.