Показаний перший в світі iphone з портом usb type-c (відео)

0
12

Триває конкуренція стандартів usb type-c і lightning від apple не зупинила автора youtube каналу kenny pi, який з травня поточного року працював над модифікацією iphone під роз’єм usb type-c.

Витративши на переробку майже півроку, ентузіаст домігся успіху і створив перший в світі iphone, працює з роз’ємом usb type-c. У двох демонстраційних роликів на youtube автор поділився труднощами, що виникли в процесі пристосування електроніки смартфона від apple для коректної роботи з роз’ємом usb type-c.

Фахівець показав процес перепроектування роз’єму apple c94 і виготовлення нової плати для роботи з роз’ємом usb c. Головною проблемою для ентузіаста стало розміщення модифікованих компонентів всередині iphone. Результатом майже шестимісячної роботи і став перший в світі смартфон apple, що працює з роз’ємом usb type-c для підзарядки пристрою і передачі даних.

У майбутньому автор каналу kenny pi обіцяє опублікувати поетапний процес переробки iphone з метою пристосування його для роботи з usb type-c. Однак бажаючі повторити експеримент ентузіаста повинні пам’ятати, що після самостійної модифікації буде втрачена гарантія на ремонт, а в процесі переробки є високий шанс зробити iphone повністю непрацездатним.