Поломки камер внутрішнього відеоспостереження

0
164

Спочатку може здатися, що система відеоспостереження являє собою досить складний комплекс взаємодіє обладнання. Але, що стосується поломок і виходу з ладу відеообладнання, то такі проблеми можуть бути пов’язані тільки з такими складовими системи як: відеокамери, відеореєстратори і кабельні з’єднання.

Найчастіше системи відеоспостереження виходять з ладу із-за порушення умов експлуатації: робота при високому температурному режимі, високий рівень вологості. Також причиною можуть стати помилки при монтажі обладнання і прокладання кабельних з’єднань. Ми розглянемо деякі проблеми і можливі причини їх виникнення.

Отже, камера відеоспостереження не передає ніяке зображення. В такому випадку проблема може полягати в перегорілої платі управління, пошкодження кабельних з’єднань. Для відновлення роботи пристрою слід замінити деталі, які вийшли з ладу.

Інша проблема — відеокамера показує внутрішнє меню, але зображення на екрані відсутня. Причина полягає в вигорянні CCD матриці пристрою. Рішення проблеми — заміна несправного елемента.

Наступна можлива несправність: камера відеоспостереження завантажується, відповідає на керування пристроєм, але меню камери і відеозображення відсутні. Найчастіше така ситуація пов’язана з пробоєм за передавальним ланцюгах відеовиходу. До цього можуть призвести проблеми з напругою, наприклад, стрибки від роботи потужного обладнання. Виправити ситуацію можна шляхом заміни плати.

При роботі з поворотними камерами відеоспостереження може виникнути наступна ситуація: зображення і меню присутній, текст в наявності, але немає можливості керувати PTZ пристроєм. Про такий несправності говорить прогар плати управління, вимагає заміни цієї деталі.

Камера відеоспостереження може просто функціонувати нестабільно, час від часу відключатися і перезавантажуватися, а якщо поворотна відеокамера, то не реагує на управління. Це може бути пов’язано апаратної несправністю. Можливо, стався якийсь збій в прошивці чи є розбіжності з програмою управління. Щоб виправити ситуацію, можна встановити відеокамеру в іншому місці, зробити перепрошивку пристрою.

Можливі й інші проблеми, з якими може зіткнутися користувач в процесі експлуатації системи відеоспостереження. Для того щоб відеосистема прослужила більш тривалий термін слід приділяти достатньо уваги не тільки процесу проектування і монтажу, але і подальшого обслуговування, яким, на жаль, багато нехтують.