Помилки при монтажі систем відеоспостереження

0
271

Далеко не завжди проектування та монтаж систем відеоспостереження виконується ідеально без допущення будь-яких помилок. Ми розглянемо найпоширеніші помилки, які допускають як професіонали, так і ті, хто вирішив встановити відеосистему самостійно.

В роботі систем відеоспостереження основний акцент робиться на якість передачі відеосигналу. Але не завжди враховують відстань, на якому розташоване обладнання. Кожна модель відеокамери володіє індивідуальними технічними характеристиками, а, відповідно, потреба в напрузі у пристроїв різна. Тому в деяких випадках відеокамера може просто не включитися.

Напевно багато хто чув таку фразу, як корисна потужність, що подається на точку споживання. Під цим значенням мається на увазі не тільки потужність, необхідна для роботи самої камери відеоспостереження, але й враховано наявність таких додаткових елементів, як інфрачервона підсвітка, нагрівальний елемент для роботи пристрою в холодну пору року. В цьому випадку є кілька рішень: застосування кабельних з’єднань з більшим перетином, установка РоЕ підсилювачів для витої пари.

Дуже важливо не економити кошти на головних складових системи відеоспостереження. Наприклад, неякісні кабельні з’єднання, при запуску в експлуатацію системи відеоспостереження можуть призвести до того, що потрібна повна заміна всіх кабелів по системі. При прокладці кабелю не можна допускати його зайвих вигинів.

Для того щоб убезпечити камери відеоспостереження, встановлені для зовнішнього моніторингу, від навмисної псування вандалів, набувають пристрої з антивандальним корпусом. Але, зрозуміло, якщо у зловмисника є чітка мета зіпсувати обладнання, то його ніщо не зупинить. Незважаючи на антивандальний корпус, краще розмістити відеокамери таким чином, щоб пристрої не були легкодоступними для оточуючих. Слід підібрати правильну висоту. Крім того, при установці відеокамери на об’єкті, слід звернути увагу на освітленість обраного місця.

Що стосується установки камер відеоспостереження в відеосистемах, то якщо пристрої відеозйомки здатні функціонувати як в кольоровому, так і в чорно-білому режимі, то настройку слід виконувати в обох режимах. Якщо на об’єкті застосовується обладнання з ІЧ-підсвічуванням, то необхідно оглянути об’єкт на наявність предметів, що відображають інфрачервоне світло.