Попередній огляд surface laptop studio

0
25

чергова еволюція від microsoft.

ранній вердикт: surface laptop studio слідує по стопах серії surface book, а також являє собою один з найпривабливіших ноутбуків в історії microsoft. Microsoft могла б покластися на більш потужне обладнання, але в кінцевому рахунку, ймовірно, це не має великого значення, оскільки унікальний форм-фактор, ймовірно, стане головним аргументом на користь покупки.

плюси :

  • приголомшливий екран;
  • дивовижний шарнір-мольберт;
  • значно збільшений трекпад;
  • веб-камера з роздільною здатністю 1080р;

мінуси :

  • дорогий ноутбук;
  • працює тільки на процесорах intel h34;
  • немає застарілих портів;

Surface laptop studio слідує по стопах серії конвертованих ноутбуків преміального рівня surface book, якраз до моменту windows 11. Це означає, що surface book 3 став останньою версією унікального ноутбука microsoft з виділеним екраном-планшетом, але в більшості випадків surface laptop studio виглядає, як ідеальне поєднання surface laptop і surface book.

Ми розглянули практично всі скарги на surface book. Процесори u-series змінилися процесорами intel tiger lake h35, тачпад став більше і покладається на новий тактильний датчик, а товсті лицевыепанели залишилися в минулому.

Однак, якщо ви були великими шанувальниками відокремлюваного екрану, егобольше немає, але це не применшує можливості нового ноутбука. Він такий же гнучкий іуніверсальний, але набагато зручніше у використанні. Отже, хоча нам трохи соромно через втрату surface book, surface laptop studio-це все, що ми хотіли б отримати з редизайномпреміальних ноутбуків microsoft.

(зображення надано: future)

Ціни і конфігурації

Surface laptop studio можна придбати за програмою попереднього замовлення вже за1599$ (120000р + пдв), на полицях магазинів ноутбуки очікуються п’ятого жовтня-принаймні, в сша. У магазинах microsoft в росії новий ноутбук обещаютв наступному році.

І це ціна базової конфігурації, яка формується навколо intel core i5 11-го покоління, 16 гб оперативної пам’яті і твердотільний накопичувач на 256 гб. Ви можете підтягнутькожий компонент ноутбука, а флагманська конфігурація коштує карколомні 3099$ (232500р + пдв).

За ці гроші ви отримуєте intel core i7-11370h,32 гб озу і 2 тб ssd, вместес дискретною графікою nvidia geforce rtx3050 ti, але навіть з нимипроглотить такий цінник зовсім не просто.

Коли ми отримаємо ціни на інші конфігурації, ми оновимо статтю.

(зображення надано: future)

Дизайн

Цілком очевидно, що surface laptop studio черпає натхнення в surface studio. Практично весь дизайн ноутбука будується навколо ідеї дисплея-мольберта, який зробив surface studio культовим комп’ютером для художників.

Surface laptop studio покладається на той же дизайн, переносячи його в форм-фактор пкі, незважаючи на те, що це не перший ноутбук, який робить подібну спробу, він є одним з кращих, що ми використовували до цих пір.

Найближчим порівнянням, що приходить на розум, стає acer concept ezel, що демонструє схожийдизайн, але там, де ноутбук використовує виступаючий шарнір, surface laptop studio покладається на ідею surface pro.це означає, що, коли ви закриваєте кришку ноутбука, вона повністю гладка.

Додайте до цього чудовий сірий колір,ось перед вами ноутбук, такий же чудовий, як і будь-який інший ноутбук в серії microsoft surface, але з унікальнимифункциями, які будуть особливо корисні для художників, які бажають працювати в дорозі, особливо з великими проектами. Для важкої графічної роботи прідетсяподкрутити характеристики, які surface laptop studio.

Але це набагато більше, ніж просто модний шарнір. Клавіатура досить зручна для друку, як і завжди, з глибоким ходом і практично ідеальним інтервалом. Microsoft також модернізувала тачпад щодо surface book 3, який став не тільки більше, але і покладається на тактильний движок, схожий на те, що ви знайдете на macbook pro.

Це означає, що ви можете натиснути в будь-якому місці тачпада, чтобзарегістріровать натискання з тонким зворотним зв’язком і точністю. І ви дажесможете отримати деякі настройки, наприклад, скільки тактильної зворотноїзв’язку віддає тачпад у відповідь на натискання, в залежності від ваших уподобань.що робить його навіть краще, ніж тачпад macbook pro – принаймні, склалося таке враження за той короткий час, що ми провели з ноутбуком.

Як і в surface laptop 4, під клавіатурою розташовані динаміки, не найкраще рішення, але все ж краще, ніж їх установка на дні. Всього у surface laptop studio чотири динаміки, два високочастотних динаміка під клавіатурою, а також два низькочастотних динаміка в нижній частині ноутбука, зліва і справа. Ноутбук проходив огляд в досить галасливій обстановці, тому ми не стали перевіряти. Але коли ми відправимо ноутбук на повний огляд, ми обов’язково оцінимо їх можливості.

Заговорюючи про днище ноутбука, по всій поверхні расположіласьвентіляція, за нею розташовується гребінь по краях. Microsoft повідомляє, що це одна з кращих систем вентиляції на ноутбуках компанії. Зрештою, всередині стоїть найпотужніший процесор, який microsoft коли-небудь ставила на своє обладнання, крім surface studio.

Тим не менш, це справжній ковток свіжого повітря, мало того, новий surface laptop studio нарешті підтримує thunderbolt 4. Ноутбук має два порти thunderbolt 4 по лівій стороні. Праворуч розташований surface connect і роз’єм для навушників. Класно, що microsoft розвиває підтримку thunderbolt, що також означає відмову від застарілих портів, які були на surface book 3.

Що стосується екрану, то він, як завжди, чудовий. 14-дюймовийекран pixelsense з роздільною здатністю 2400 х 1600 пікселів, ідеально підходить дляданного обладнання. Але на відміну від більшості інших ноутбуків етогокласса, він має частоту оновлення в 120 гц, що робить навігацію по windows 11 неймовірно плавною і чуйною.

Звичайно, висока частота оновлення часто пов’язується з іграми,але вона надзвичайно корисна художникам, так як скорочує затримку междукасанием екрану стилусом і відображенням результату на екрані.

Якщо цього було недостатньо, microsoft істотно скорочує рамки, вперше отримуючи ноутбук, схожий на інші машини в цьому році. Лицьові панелі з боків ноутбука більше відповідають современнымконкурентам, і це добре. Surface laptop studio пропонує режим планшета, тому відсутність лицьових панелей стало б кошмаром, що стосується зручності використання.

Верхня панель трохи товщі бічних, але на те є вагомі причини.ноутбук обладнаний веб-камерою 1080р, яку можна використовувати дляавторизації в системі windows hello за допомогою розпізнавання осіб. Там же ви знайдете датчик освітленості, який регулює колірну температуру відповідно до освітленням. На щастя, ви можете вимкнути цю функцію, якщо вона вамне подобається.

(зображення надано: future)

Продуктивність

Оскільки surface laptop studio ще не прибув до нас на тестування, тому поки ми не зможемо підводити підсумки по продуктивності, але все виглядає добре.

Однією з головних проблем surface book завжди билімалопотужні процесори intel u-series, замість більш потужнихпроцесорів h-series, які ви знайдете в більшості кращих ноутбуковдля художників. Це завжди ставило surface book позавигідне становище, тому що художникам, які дійсно потребували вдополнітельной продуктивності, доводилося шукати де-небудь ще.

Microsoft все ще не просунулася в цьому напрямку так далеко, як хотілося б. Замість цього виробник з редмонда покладається на процесори intel tiger lake h35, які призначені для тонких і легких ігрових ноутбуків, а також робочих станцій, до яких технічно відноситься surface laptop studio. Однак, якщо ви подивитеся на це в порівнянні з чимось на зразок dell xps 15, ви просто отримаєте кращу продуктивність, коли мова йде про важкі творчі завдання, такі як редагування відео та фотографій.

Новий процесор нам слід розглянути докладніше, коли ми будемо робити повний огляд, але це, безумовно, те, про що слід знати, особливо з високою ціною, яку запитує microsoft.

(зображення надано:future)

Surface laptop studio: перша думка

Surface laptop studio безумовно є пристроєм ультра-преміум-класу і він має відповідний. Тим не менш, він перейняв все, що нам подобалося в surface book, позбувся недоліків, щоб отримати один з тих ноутбуків, якіПривертають нашу увагу з запуском windows 11.

Ми, безумовно, збираємось розкрутити його до межі, коли отримуємобраз для повного огляду, тому що нерішучість microsoft ввідносини найпотужніших процесорів для своїх ноутбуків продовжує засмучувати, дажееслі тут ми отримуємо більше кінських сил, ніж зазвичай.

Тим не менш, художники можуть закрити очі на потужність компонентівз низьким енергоспоживанням на користь приголомшливого екрану і незвичайного шарніра –і ми не станемо їх звинувачувати.