Портативний відеоспостереження

0
164

Найчастіше користувачі віддають перевагу портативного відеоспостереженню в наступних випадках:

  • Коли при створенні системи відеоспостереження потрібна мобільність або мінімальна видимість для оточуючих. Зрозуміло, якщо розглядати систему прихованого відеоспостереження, то слід враховувати вимоги законодавства, так як в цьому питанні досить багато нюансів.
  • Коли на об’єкті немає необхідності організовувати масштабну систему відеоспостереження з дорогим обладнанням, а відеокамери будуть використовуватися час від часу.
  • Для побудови системи віддаленого відеоспостереження з використанням інтернет підключення. Досить часто власники квартир або будинків застосовують такі технології для контролю за майном в їх відсутність. Такий варіант організації відеоспостереження цілком доступний для будь-якого користувача.
  • Як правило, до складу відеосистеми входить дротова або бездротова відеокамера і персональний комп’ютер, який буде відповідати за обробку та передачу відеосигналу. Особливих вимог до персонального комп’ютера немає. Схема подібної організації відеосистеми дуже проста, тому в більшості випадків користувачі самостійно справляються з установкою.

    Асортимент відеопристроїв досить великий і кожен користувач, в залежності від технічних вимог і фінансових можливостей, може підібрати необхідне для себе обладнання. Також є пристрої, призначені для ведення моніторингу в нічний час доби.

    До мінусів такої системи відеоспостереження можна віднести відсутність деяких складних функцій і не занадто висока роздільна здатність, як у професійних відеокамер. На ринку відеоспостереження можна зустріти вже готові варіанти обладнання, підібраного для використання в конкретних умовах, наприклад, для дому, для офісу і т. д. Звичайно, для того щоб система відеоспостереження прослужила тривалий термін і успішно виконувала всі свої функції, слід при купівлі обладнання звернути увагу на різні нюанси, що стосуються як технічних характеристик обладнання, так і його якості в цілому.