Поворотні камери відеоспостереження

0
200

Одним з цікавих видів камер відеоспостереження є поворотні камери. Використання таких камер у системі відеоспостереження дає можливість контролювати більш відкриті простору шляхом керування положенням їх зон огляду. Існують варіанти таких камер для використання в приміщенні і за його межами. Зовнішні поворотні камери відрізняються підвищеним рівнем захисту від впливу факторів навколишнього середовища.

Існують два основних види поворотних камер відеоспостереження. Перший варіант — це фіксована камера, яка кріпиться на поворотному пристрої. Другим варіантом буде швидкісна поворотна відеокамера. З її допомогою можна здійснювати постійний контроль за певним ділянкою території, але в разі невдалої установки ефективність її використання різко знижується, особливо при виникненні нових чинників, що впливають на охорону об’єкта.

Існують купольні камери відеоспостереження, які поєднують в одному блоці саму відеокамеру і поворотний механізм. Одна купольна камера відеоспостереження може забезпечити передачу зображення з усієї підконтрольної території. Сучасні поворотні купольні камери відеоспостереження відносяться до класу PTZ або панорамних камер. Поворотні камери легко налаштовуються на будь-який об’єкт і можуть забезпечити кут огляду 360 градусів.

Системи відеоспостереження, побудовані на підставі поворотних камер, є досить ефективним спосіб контролю за об’єктом. Поворотні камери завдяки великій кількості налаштувань здатні замінити кілька звичайних камер і зробити систему відеоспостереження більш мобільною. Часто такі камери використовують для відеоспостереження за якимись складними об’єктами, де відеокамери інтегруються з охоронними системами. Для розміщення камер відеоспостереження також існують різні варіанти. Обладнання можна розмістити як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях, на стовпах, парапетах, а для камер внутрішнього відеоспостереження досить поширений спосіб — підвісні стелі. Поворотні камери видеонаблюления є оптимальним варіантом для контролю за великими площами. Це може бути як зовнішня територія, так і внутрішня. А для отримання незмінно чіткого зображення, варто використовувати камери з алгоритмом цифрової стабілізації зображення. Ця технологія буде придушувати вібрацію камери, що гарантує чітку картинку.