Правила установки камер відеоспостереження

0
249

В даний час досить активно зростає попит на установку камер відеоспостереження. Це, в першу чергу, пов’язано з тим, що системи відеоспостереження — це самий оптимальний спосіб, щоб забезпечити безпеку як в приватному будинку, так і на великому виробничому об’єкті. Мета, як правило, переслідується одна — захистити своє майно від зловмисників. Хтось звертається за послугами встановлення обладнання в спеціалізовані організації, а хто самостійно займається підбором і встановленням відеокамер. В обох випадках, щоб правильно побудувати систему відеоспостереження, керуються певними правилами при виборі відеокамер, так і при установці.

Отже, перше, що відразу необхідно врахувати, місце розташування камер. Якщо вони будуть встановлені поза приміщення, то це має бути спеціальне обладнання для вуличної установки, яка володіє всіма необхідними характеристиками. Блоки живлення для камер відеоспостереження повинні бути встановлені таким чином, щоб вони не піддавалися різним шкідливим факторам навколишнього середовища. Тому, при установці обладнання, варто по можливості огородити його від впливу погодних факторів, а також врахувати можливість впливу людського фактора. Якщо обладнання буде встановлено на рівні людського зросту і будь-який бажаючий зможе без зусиль дістати до нього, то ризик псування обладнання збільшується в рази.

До моменту встановлення обладнання потрібно перевірити його працездатність. Можна перевірити зображення при різних умовах, перевірити якість і, при необхідності, внести зміни. Інакше, після закінчення монтажу, може бути неприємний сюрприз. Для того, щоб якість отриманого зображення було відповідним до перегляду, потрібно приділити увагу питанню освітленості на території об’єкта. Освітлення має бути рівномірним по всій території. Але на сам об’єктив освітлення, в тому числі і сонячне світло, потрапляти не повинно, це призведе до дуже короткого терміну служби обладнання. Якщо спостереження необхідно здійснювати в нічний час, а рівень освітленості низький, то необхідно використовувати інфрачервоні камери відеоспостереження.

Протягом терміну служби системи відеоспостереження може виникнути потреба у його обслуговуванні.Щоб можна було здійснити які-небудь дії, обладнання повинно розміщуватися в таких місцях, де буде можливо мати до нього доступ. До питання зберігання відеозаписів потрібно підходити серйозно. Якщо використовується відеореєстратор, то він повинен бути надійно захищений. Сучасним вирішенням питання зберігання інформації буде хмарне сховище. Інформацію неможливо вкрасти, а матеріальний збиток при крадіжці виключений.

Якщо ретельно вивчити всю необхідну інформацію, проаналізувати всі параметри при підборі та установці камер відеоспостереження, то весь процес зовсім не буде складним, а результат забезпечить ефективне функціонування всієї системи безпеки в цілому на будь-якому об’єкті.