Представлена екшн-камера dji action 2 ( 6 фото + відео)

0
25

Днями китайська компанія dji представила компактну екшн-камеру, яка стає логічним продовженням серії, розпочатої два роки тому, в 2019 році камерою osmo action. Основна сфера інтересів компанії dji — це розробка і виробництво мультикоптерів. Камера dji action 2 розширюють можливості користувачів і призначена для екстремальної зйомки в процесі активного відпочинку, під час занять спортом і туристичних прогулянок.

Нова камера dji action 2 розміщується в невеликому корпусі з квадратною фронтальною поверхнею. Габаритні розміри екшн-камери складають всього 39×39×22,3 мм при масі пристрою 56 грам. Виготовлений з алюмінієвого сплаву корпус забезпечує захист від проникнення всередину вологи і дозволяє проводити зйомку на глибині до 10 метрів. Помістивши dji action 2 в герметичний бокс, глибину проведення зйомки можна збільшити до 60 метрів.

Сенсорний oled екран камери має діагональ 1,76 дюймів з роздільною здатністю 446 x 424 (350 ppi) при яскравості 500 ніт. У камері встановлений датчик з роздільною здатністю 12 мп (1/1,7 дюйма cmos). Кут огляду об’єктива (f / 2,8) — 155 градусів.

Камера dji action 2 здатна проводити запис відео формату 4к при 120 кадрах в секунду, а в дозволі 1080р — до 240 кадрів в секунду. Підтримується технологія електронної стабілізації rocksteady 2.0, яка забезпечує вирівнювання горизонту з використанням системи horizonsteady.

Автономну роботу протягом 70 хвилин (при записі відео 1080p / 30fps) забезпечує lipo 1s акумулятор ємністю 580 маг. Камера забезпечена магнітними кріпленнями, які дозволять оперативно розширити можливості пристрою. Зокрема, можна під’єднати додатковий акумулятор і збільшити час автономної роботи до 180 хвилин. Зйомку блогів і створення оригінального контенту забезпечить підключається додатковий екран. Магнітне кріплення також дозволить встановити dji action 2 на капот автомобіля.

Базовий набір камери dji action 2 в комплектації power combo (сама камера, другий акумулятор, шнур живлення і адаптер) можна буде придбати за 400 доларів. В даний час відкрито оформлення попередніх замовлень, а поставка камер почнеться до кінця жовтня.