Представлений флагманський смартфон iphone 13 pro з модернізованою камерою (4 фото)

0
5

В ході першої осінньої презентації компанії apple головною подією стало представлення модельного ряду смартфонів iphone 13. Поряд з базовими моделями iphone 13 і iphone 13 mini розробники apple презентували флагманські моделі категорії pro-, що затьмарили всі попередні топові моделі компанії.

Поряд зі стандартними колірними рішеннями новий смартфон iphone 13 pro вийде на ринок і в корпусі блакитного кольору. Апаратна база новинки працює на фірмовому процесорі apple a15 bionic. Дисплей з панеллю super retina xdr підтримує частоту оновлення 120 гц, а яскравість становить 1000 ніт. У моделі iphone 13 pro заставлений дисплей з діагоналлю 6,1 дюйма, а смартфон iphone 13 pro max випускається з екраном діагоналлю 6,7 дюймів.

Найважливішим удосконаленням стане модернізована основна камера смартфона iphone 13 pro, оснащена трьома сенсорами. Модуль телефото підтримує трекратний зум, а ефективність ультраширококутного сенсора при зйомці в умовах поганої освітленості збільшена на 92%. Апертура головної ширококутної камери-f / 1.5 і зйомка в умовах поганої освітленості стала в 2,2 рази ефективніше.

Зйомка в нічний час доступна у всіх трьох камерах флагмана. Для фотографій розробники ввели нові фільтри. Компанія apple заявляє, що топові смартфони компанії здатні знімати кінофільми високої якості.

Ще однією перевагою смартфонів категорії pro — стає збільшений час автономної роботи. У порівнянні з попередньою моделлю iphone 12 pro, новий iphone 13 pro здатний пропрацювати на одному заряді на 1,5 години довше. Смартфон iphone 13pro max збільшив автономність в порівнянні з iphone 12 pro max на 2,5 години.