Представлений перший електричний rolls-royce spectre (4 фото + відео)

0
15

Компанія rolls-royce motor cars з великобританії, що спеціалізується на випуску автомобілів класу-люкс, представила електромобіль spectre, розроблений для серійного виробництва. За заявою компанії, вже до кінця поточного десятиліття всі автомобілі, що випускаються rolls-royce, будуть переведені на електрику.

Весь корпус представленого електричного автомобіля spectre зовні прикрашений відомим висловлюванням одного із засновників компанії генрі ройса: «прагніть до досконалості у всьому, що робите. Візьміть найкраще з того, що є, і зробіть його ще краще. Якщо кращого не існує, створіть його».

На ринок електромобіль spectre буде виведений вже в четвертому кварталі 2023 року. В ході нинішньої презентації були представлені тільки фотографії. У компанії з гордістю заявили, що поява електромобіля rolls-royce стало виконанням пророцтва ще одного із засновників компанії чарльза роллса, зроблене в квітні 1900 року, коли він вперше випробував електромобіль під назвою columbia і назвав її привід ідеальним. Однак тоді, вказавши на переваги безшумного і чистого електромобіля, роллс зазначив, що відсутність мереж зарядних станцій не дозволить експлуатувати такі автомобілі ще протягом багатьох років.

На нинішньому етапі розвитку інженери компанії rolls-royce вперше звернулися до електричної версії автомобіля в 2011 році, коли представили на женевському автосалоні концепт повністю електричного автомобіля 102ex phantom з акумулятором на 71 квч і запасом ходу на 200 км.

В даний час представлений на фотографіях електромобіль spectre готується до тестування, в ході якого пройде складну програму випробувань з подолання 2,5 мільйона кілометрів, що еквівалентно експлуатації авто протягом 400 років. Тестові rolls-royce spectre будуть подорожувати по всьому світу і пройдуть випробування в різних умовах по будь-яких дорогах.

При проектуванні spectre використана масштабована просторова рама architecture of luxury, розроблена інженерами rolls-royce. Створена платформа спочатку проектувалася для електричних автомобілів, які, за обіцянкою нинішнього керівництва компанії, повністю витіснять до 2030 року rolls-royce з двигунами внутрішнього згоряння.

Rolls-roycemotorcars