Представлений смартфон — «розкладачка» huawei p50 pocket (2 фото + 2 відео)

0
24

Компанія huawei останнім часом активно рекламувала майбутній смартфон у форм-факторі «розкладачки», який повинен стати головним конкурентом samsung galaxy z flip3. В ході великої презентації 23 грудня китайський високотехнологічний гігант представив новинку huawei p50 pocket, розкрив повні технічні параметри пристрою і розповів про ціну смартфона.

На жаль, протистояння китайської компанії і американського уряду триває, і на новому смартфоні не будуть встановлені сервіси google. Можливо, з цієї причини на заході була озвучена інформація тільки про китайську версію huawei p50 pocket, без конкретної обіцянки запустити глобальну версію.

У складеному вигляді смартфон huawei p50 pocket має невеликий однодюймовий дисплей для отримання повідомлень і управління віджетами. Внутрішній великий екран з oled матрицею в розкладеному стані має діагональ 6,9 дюймів при співвідношенні сторін 21:9 і частоті оновлення екрану 120 гц.

Маса смартфона huawei p50 pocket становить 190 грам, а товщина в розкладеному вигляді — 7,2 мм.апаратна база працює на soc qualcomm snapdragon 888 4g, а автономну роботу забезпечує акумулятор ємністю 4000 маг. На смартфоні встановлена операційна система harmony os 2.

Головна камера має три сенсора: основний з роздільною здатністю 40 мп, ширококутний з роздільною здатністю 13 мп і 32 мп об’єктив «суперспектра», який, за заявою huawei, вловлює більш широкий діапазон кольорів. Складається конструкція полегшує використання головної камери для селфі знімків, а круглий екран є при цьому видошукачем.

Новий смартфон huawei p50 pocket оснащується шарніром, що забезпечує складання без зазорів між екраном, тоді як в моделі конкурентів samsung galaxy z flip3 передбачений невеликий звужується зазор. І основний і додатковий екрани підтримують розблокування по обличчю, а дактилоскопічний датчик вбудований в бічну грань смартфона.

Базова модель huawei p50 pocket з 8 гб оперативної пам’яті і 256 гб постійної пам’яті оцінюється в китаї в 1400 доларів, а смартфон з 12 гб оперативної пам’яті і 512 гб основної пам’яті продається за ціною еквівалентною 1700 доларам.