Приклади систем віддаленого відеоспостереження

0
174

Сучасні засоби відеоспостереження надають величезні можливості для побудови найбільш ефективних систем віддаленого контролю за різними об’єктами. Нові технології дозволяють мати доступ до відеокамер на будь-якій відстані від них. Картинка передається в режимі реального часу, а подивитися усі записи можна з будь-яких пристроїв, які підключені до мережі інтернет.

Ми пропонуємо Вам розглянути два приклади можливого побудови системи віддаленого відеоспостереження через інтернет. Ці два випадки будуть, в першу чергу, відрізнятися необхідним комплектом обладнання.

Отже, перший варіант Аналогова (Гібридна) або IP. Для створення такої моделі відеоспостереження знадобляться відеокамеру, відеореєстратор і доступ до всесвітньої павутини. У цьому випадку до відеореєстратора можуть бути підключені як аналогові, так і IP камери, причому в різних поєднаннях. При використанні такої системи відеоспостереження користувач може зберігати запис зображення на жорсткий диск (встановлюється реєстратор), мати можливість віддаленого перегляду в онлайн режимі , а також віддалений перегляд архіву.

Другий варіант це IP-система без реєстратора. Для цього знадобитися тільки ip камера та доступ до мережі інтернет. Камера підключається безпосередньо.

Приклади систем віддаленого відеоспостереження

Така система віддаленого відеоспостереження дає можливість переглядати відео в режимі онлайн, а також віддаленого перегляду архіву і запису зображення на сервер. Для організації віддаленого відеоспостереження можна вибрати як перший, так і другий варіант системи. Тут вже варто відштовхуватися від того, які камери користувач хоче використовувати і для яких цілей. При підключенні до хмарному сервісу компанії «Cambat» немає жодних обмежень при виборі обладнання. Ви можете сміливо вибрати будь-яку систему побудови відеоспостереження і підібрати відповідні за параметрами пристрою.